Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czemu budzę się taki otępiały? Nie budzę się w trakcie snu, naprawdę nie pamiętam kiedy tak było. Okno otwarte na oścież (jak ostatnio zapomniałem otworzyć to była jakaś masakra, rano łeb chciał mi wybuchnąć). Ćwiczę i trzymam dietę. Gdy budzę się taki otępiały, to mam myśli samobójcze. Nieważne czy to środek tygodnia czy weekend. Nie budzę się w żaden sposób rześki.

#sen #sny #depresja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6305e7101eed4ee6f4af78ee
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czemu budzę się taki otępiały? Nie ...

źródło: comment_1661347080cdqWqyzzTHFOdLXlfs170L.jpg

Pobierz
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam to samo. Też muszę mieć otwarte okno, jak nie to głowa boli rano.
Zawsze budzę się zmęczony, zamulony, z #!$%@? humorem, ciężko mi ruszyć z dniem. Czuję się generalnie źle. Nie wiem jak to jest obudzić się i czuć się rześko i wypoczętym. Abstrakcja dla mnie. Myślałem czy może to przez grzyb w mieszkaniu? Nie mam pojęcia i ten wpis spowodował, że zgłębię temat, bo jest to okropne.
@wojak150: też tak myślałem, więc próbowałem bez ekranów i pobudzającej muzy na godzinę przed kima, ale dało to tyle co nic.
Zasypiam w miarę normalnie, czasem lepiej, czasem gorzej. Nie ważne tak po prawdzie. Wstaje tak samo #!$%@? jak się kładłem. Zauważyłem natomiast, że suplementacja magnezem pomaga mi jako tako dzień przejść.