Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CzerwonaPoprzeczka: On już dobrze wie, że w Polsce jest spalony. Liże putinowi rowa, bo liczy ma to, że ten kiedyś przyłączy nasze ziemię do Rosji i mianuje go królem. Jedyna jego szansa, żeby coś wygrać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@meandmymonkey: o #!$%@?, proszę, napisz opracowanie do tego co krul miał na myśli. Wyjaśnij jego słowa, które nie znaczą tego co znaczą w dosłownym sensie, tylko co innego, ale jedynie jaśnie oświecony kuc jest w stanie to zrozumieć, bo Korwin miał na myśli co innego. A potem jeszcze napisz opracowanie do tego opracowania, bo miałeś na myśli co innego niż napisałeś, ale zły motłoch nie rozumie cię tak samo jak nie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@meandmymonkey: Armia? XD Korwin to według mnie dziadek, który powinien być już na emeryturze. Od początku wojny jego wpisy to dla mnie zbiór beki i tyle. Jedyne co mnie wkurza to spamowanie nim na tagu ukraińskim bo znowu polityczne trolle znalazły sobie kolejny tag do wojenki neuropków z konserwami.
@meandmymonkey: Co do wpisu Korwina - porównanie z tyłka i to na poziomie dosłownej dosłowności. Inaczej nie mogę tego wysrywu skomentować. Granice RP zostały uznane po II wojnie przez Aliantów (tylko Niemcy Zachodnie uznawały granice z 1937 r.) z kolei obecność Rosjan na Krymie oraz w Donbasie jest pogwałceniem integralności terytorialnej Ukrainy. Rzesza nie miała nic do powiedzenia skoro przyjęła bezwarunkową kapitulację. Nie kojarzę takiego dokumentu ze strony Ukrainy.