Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 29
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:01, Czwartek, 25 sierpnia 2022. Imieniny: Luizy, Ludwika, Józefa. Słońce wstało dziś o 05:41. Będzie oświecało nas 14 godzin i 15 minut, w zenicie znajdzie się o 12:49 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:57. Ciemna noc zapadnie o 21:25, ale gwiazd można wypatrywać od 20:35.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:0...
  • 26
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614 @omi-omi @lrllrlrr @RudzielecZakapowy

no dzien dobry ja kolchoz ale gram sobie w red orchestre 2 zanim zacznie sie cokolwiek dziac no i milego dnia dla was i tak dalej spudniczka juz odebrana i troche ciasna XDDDD ale #!$%@? tam juz bede wiedzial na przyszlosc jakie sobie kupowac

Dzień dobry!
Smacznej kawy lub herbaty i miłego dnia.
Dzień coraz krótszy. Dzisiaj rano wyskoczył mi pod koła borsuk. Ciemno rano i nic nie widać. Szkoda zwierzaczka. Dobrze że Crafter jest dość duży to nic się nie stało bo jeszcze tego brakowało że zderzak by odpadł.
Hej!
Dzisiaj dalej wakacyjnie, finezyjnie i młodzieżowo.
https://youtu.be/MXjGx0Y9Fj0
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614

Pijta ze mną kompot, we wtorek podpisuje umowę na wynajem pokoju ( ͟ʖ) W końcu #!$%@? udało mi się to dopiąć, w dobrej lokalizacji, za w miarę dobrą cenę, poza mną 2 innych lokatorów, żyć nie umierać