Wpis z mikrobloga

Siemka, ktoś wie jak przebiega obecnie odblokowanie Xiaomi mi pro 2 wyprodukowanej 12/2021? Bo na wszystkich grupkach czytam sprzeczne info, że się da, że się nie da. Na olx widziałem gości co niby się tym zajmują i normalnie piszą, że są w stanie odblokować hulajnogę 2022 bez straty gwarancji, faktycznie można im zaufać i nie ma obaw? Czy gdybym chciał odesłać taka przerobiona hulajnogę na gwarancję jestem sam w stanie się z tym uporać?

#xiaomi #hulajnogaelektryczna #hulajnoga #scooter
  • 13
  • 1
W sumie to dziś dopiero to sprawdziłem bo wcześniej nie miałem czasu. Okazało się, że moja hulajnoga (12/2021) też ma BLE 1.3.6 i dało się zmienić region. Odblokowałem sobie na 25 km/h zmiana regionu tyle mi wystarczy.

@januszwypoku
Spróbuj odezwać się do kogoś z OLX w twojej okolicy, kto oferuje zmianę softu jak ci zależy, jak sprawdzałem to na Śląsku są osoby co za 50/100 zł są w stanie to zrobić bez
@Blvcksxv: no tak właśnie zrobię Narazie w Opolu krucho z tym widzę. Spróbuję we Wrocławiu. Mi też Nawet nie chodzi o te 35 km Tylko 25 by styknelo... Albo postaram się zwrot robić ale wiemy że t media experty to że wszystkim problem będą robić...fajnie że Ci się Jednak udało z tym regionem. U mnie to przycięte niestety