Wpis z mikrobloga

Zibi ma chyba bol dupy do Juve ze go olali jako „legendę” klubu (tam chodziło o jakies hall of fame na stadionie gdzie go nie uwzględniono) i nie przepada za tym klubem i zdecydowanie jest za AS Roma, gdzie grał pozniej. No chyba ze cos pomyliłem.


@Wixu: Uwzględniono uwzględniono. Tylko kibice się wku*wili i zaprotestowali, bo on sobie polazł do Romy i przez x lat się podniecał Romą, a na Juve
@Wixu: @fxd_:
Rudy podpadł „nam” (jestem za Juve) tym, że po przejściu do Romy tak jak ma w zwyczaju, zaczął szkalowanko na były klub i kolegów. W Italii zresztą znany jest głównie z byciem Romanistą, mimo sukcesów z Juve.

Tak czy siak, splunąć na Rudego muszę bo się uduszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aha, Milik wyciska z kariery totalnego maksa ale nie wie, że obecne Juve
@ekjrwhrkjew: Wydaje mi się ze o to ze Milik rok temu wrzucił powyższe zdjęcie z serduszkami w sensie ze kocha Olympique a minął rok i odchodzi do juventusu. Zibitop wbija szpilkę ze mu szybko ta miłość przeszła, tak ja to rozumiem. Ale zibi to jest rudy zjeb wiec #!$%@? go wie
@littlejunkie420 jakby grał w Barcy to wrzuciłby serduszka w kolorach Barcy, no a co ma zrobić xD

Zaproponowali mu inny klub, zgodził się to przechodzi. Przecież to jest jego praca, i tyle.
Wiadomo że może kochać klub X. Ale nie musi w nim grać xD