Wpis z mikrobloga

Ponoć zamek z Creatora 3in1 31120 ma podrożeć o 20% od września. Myślicie, że opłaca się go kupić teraz czy jednak warto poczekać? Tego zestawu praktycznie nie ma w sklepach, cena blisko katalogowej. Zastanawiam się czy nie czekać do jakieś większej promki np: 3za2 z amazona. #lego
  • 8
Tego zestawu praktycznie nie ma w sklepach, cena blisko katalogowej


@Lukasq: Nie ma, bo przez kilka pierwszych miesięcy jest dostępny tylko w sklepach Lego. Potem trafia do szerokiej dystrybucji.
@Polanin: Ale ten zestaw jest już od 1sierpnia 2021, było nawet kilka promok gdzie był w okolicach 320, Bywał też po 360 jeszcze z 3 miesiące temu. Teraz już nie ma dostaw, została tylko cena prawie katalogowa.
@promoklocki: 3za2 to mam na myśli promocje z Amazona. W tamtym roku można było ładnie defendera przygarnąć. Z tym, że ten zamek 3in1 to nawet na Amazonie jest w ciągłym braku towaru.

Albo się dobrze sprzedaje, albo lego ma problemy z produkcją.
@Lukasq: polowałem na ten zamek od dawna i praktycznie nigdy nie był na promocjach i czasami nawet w sklepach w cenie wyższej niż katalogowa. Kupuj z jakimś fajnym gwp i nie czekaj. Ja wziąłem dwa z kryjówką i pirackim gwp i nie narzekam. Ten set jest kozak i jak na Lego castle to ma bardzo dobrą cenę obecnie.