Wpis z mikrobloga

Mireczki, padły mi słuchawki i szukam czegoś bezprzewodowego co nie wypadałoby przy bieganiu/rowerze/silce. Jako że mam sporo rzeczy od Apple, zastanawiam się nas air pods pro. Używa ktoś do treningów? Może polecicie coś innego?

#bieganie #sluchawki
  • 13
@uczesany_lesio: nooo u mnie około roku wytrzymały i przestały się włączać, wymienili na gwarancji i znowu po roku to samo. tyle ze ja potrafiłem robić w nich 5-7 treningów tygodniowo :D poza tym serio git, może mi się jakies lipne trafiły
@timeless: Ja mam zwykłe airpdosy do biegania i po 2 latach biegania w każdych warunkach (nawet jakieś #!$%@? ulewy deszczu) dalej śmigają.

Jedyne co to te srebrne styki do ładowania trochę zostały "przeżarte" przez pot i nie zawsze mi się łączą do ładowania w tym pudełku xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@timeless: ja polecam sluchawki kostne shokz open run. Przez to, że nie wkładasz ich do ucha tylko obok, to wszystko słychać co się dzieje na ulicy, a dla mnie to bylo wazne zeby nie wpasc pod samochod jak przebiegam na czerwonym itp ;). Sa bardzo lekkie, w ogóle ich nie czuć, można zapomnieć, że się je założyło.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@timeless: faktycznie dźwięk jest chyba trochę bardziej płaski, ale nie powiedzialbym ze jest to duza roznica wzgledem normalnych sluchawek, ten model open run wg testów ma najlepsza jakość dźwięku ze wszystkich słuchawek kostnych, przy czym basu w nich prawie nie ma. Ale powiem szczerze, ze dla mnie doznania audiofilskie podczas biegania to sprawa drugorzędna i ja bym powiedział, że jesli chodzi o jakosc dzwieku to one są porównywalne do moich innych
@timeless: Zobacz sobie Bose SoundSport - do biegania super, w zestawie masz 3 rozmiary gumek, a ich kształt nie pozwala na wypadanie z uszu. Ja mam te słuchawki złączone kabelkiem, ale jakbym miał kupować jeszcze raz, to wybrałbym bez żadnego okablowania. Bardzo wygodne i dobrze grające słuchawki.