Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki

Czy orientuje się ktoś ile można uzyskać w lombardzie za nową rzecz? Mam elektronikę, sprzęt komputerowy, który mi zalega i chciałbym szybko sprzedać, najlepiej w jednym miejscu lub jednej osobie. Uprzedzam pytania - są to rzeczy z legalnego źródła, kupione przeze mnie w sklepach typu media markt i podobnych.

Nie chce mi się bawić w olx i inne allegro, bo tam masa pytań, telefonów i umawianych spotkań, które najczęściej nie dochodzą do skutku. Dodatkowo chciałbym oszczędzić czas, nie bawić się w spotkania, przesyłki i takie tam, bo jest tego trochę.

Czy w lombardzie realne jest uzyskanie min. 50% ceny rynkowej? Czy raczej nie ma szans? Ile można procentowo liczyć? Mowa o nowych, nieużywanych rzeczach.

Znalazłem różne informacje, że można liczyć na 30-50% wartości - bardziej na 30%. Jednak wolałbym odpowiedzi od osób, które faktycznie miały kontakt z lombardem i mogą powiedzieć jak to wygląda w praktyce, a nie w teorii. Będę wtedy mądrzejszy przy pierwszej wizycie u nich i może nie dam się zrobić na hasła typu: "20% i więcej mirek nigdzie nie dostanie, tyle maks daje każdy lombard w polsce"...

Może macie jakieś inne pomysły gdzie i jak można to szybko sprzedać, aby uzyskać jak najwięcej (minimum 50 procent)?

#januszbiznesu #lombard

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63089ddad9831df4c004a80f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 2
@thewickerman88: Nie znasz się to się nie wypowiadaj. Wiele lombardów oferuje za nowy sprzęt 50/60% ceny nowego z Allegro (jeżeli rzeczywiście nowe). Też tak robię i ludzie zadowoleni z interesów.