Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jest napisane, że kurier ma zadzwonić w ciągu 5 dni roboczych, czas minął, w międzyczasie dostałem FV na maila, tzn że po prostu dowioza w ciągu tych 14 dni czy dzwonić?

#pgg
  • 10
@Mudzin3K: tu masz poczta kontakty do ich regionalnych "centrów logistycznych". Albo paczka jest gdzieś tu albo w jakimś pomniejszym podległym jednemu z tych. Napisz, zadzwoń do właściwego do Twojego adresu i namierzysz. Mi raz poczta trzymała 1,5 tyg po dwóch mailach paczka była za dwa dni u mnie. Oni magazynują i zbierają na region żeby z dwiema paletami tylko nie jechać. Wiem patologia xD Każda inna firma byłaby na drugi dzień
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@raul7788: Dzwoniłem, poczta mówi że nie odebrali jeszcze zamówienia bo nie przyszykowane, infolinia pgg zbywa "tak tak trzeba czekać" a do kopalni dodzwonić się nie mogłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Mudzin3K: coś kręcą mi się wydaje na poczcie. Może nie chcą wprost powiedzieć że zbierają na rejon więcej.
Ja miałem podobnie, dostałem link z numerem paczki i cisza do czasu gdy się nie odezwałem do poczty. Może to zależy od regionu.
Mi się wydaje, że jakby nie było zapakowane to by nr listu przewozowego nie było.
Mam zamówienia z ubiegłego tygodnia i póki co tylko same faktury, nic więcej. To wiem,