Wpis z mikrobloga

Jak ja k##wa gardzę motocyklistami z przerobionymi wydechami swoich rydwanach #!$%@?. Mieszka ze trzech na moim osiedlu. Rano każdy musi słuchać jak wyjeżdżają do pracy i po południu jak wracają. Oczywiście przegazówka przed szlabanem za każdym razem. Bo oni mają życiową pasję. Żeby wam po tej wieczornej przegazówce tak jaja wpadły w rezonans, żeby wacek Radio Maryja odbierał przez każdy następny miesiąc. Też mam hobby ale moje życiowe przyjemności nie odbierają nikomu komfortu życia. #motocykle #zalesie #patologiazewsi #patologiazmiasta
  • 21
@dommmaz: kiedys nie zwracałem na to uwagi jako młody szun motocyklista ale z wiekiem zauważam to i inne patologie w środowisku motocyklistów. Zgadzam się z Tobą. Dorabianie dodatkowych decybeli zeby podnieść sobie ego stojąc przed szlabanem to oczywista głupota. Nawet na głośniejszym wydechu można spokojnie przejechać przez zamieszkałą okolicę w godinach rannych nikogo nie #!$%@?ąc.
#motocyklisci Szanujcie innych tak jak chcielibyście żeby szanowano was!
@dommmaz: Sam jezdze moto i nie kumam ingerencji w wydech, zeby bylo glosniej… no i denerwowac wszytkich z rana.

Jedyny plus tego, ze jestes glosniejszy na drodze i moze dzieki temu zauwazy Cie Janusz w pasacie (nie mowie o #!$%@?, a o normalnej jezdzie - bo tutaj tez kierowcy potrafia nie widziec motocyklisty).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dommmaz: Albo ci albo mentalne Dęwbki w swoich dupowozach z dziurawym wydechem.

Kurde człek myślał że to tylko wioskowe żigolaki że swoimi Golfami i bmkami tak mieli. A tu zaskoczenie...
@dommmaz: jak ja ich #!$%@? nienawidze. szczegolnie noca jak #!$%@? jezdza. nie potrafie tego zrozumiec. nie zdaja sobie sprawy jak ludzie ich nienawidza? a moze zdaja sobie sprawe i sa jak januesz ktorzy chodza z kluczem i rysuja auta na parkingu bo jara ich cuda krzywda. To jest wasz process myslowy motocyklisci i inni motorazacyjni tuningowcy ktorzy warczycie silnikiem? A moze myslicie ze sie to nam podoba. Ze sie cieszymy jak