Wpis z mikrobloga

@jebluschytrus: @funeralmoon: @Cecill: @Arcyksienciuniu:

Mieliśmy podstawkę, Miasto i Podziemia. Wszystko gdzieś się porozchodziło po znajomych. Sama kartka z postacią Czarnoksiężnika, moja chyba ulubiona grafika, jest gdzieś w jakiejś książce, ale one jeszcze w stertach do segregacji są u mamy w pracy xD

Może jest coś warte, ale niech sobie takie rzeczy (jak komiksy batmana z '91) niech sobie jeszcze poczekają :)
@Arcyksienciuniu:
No dlatego też piszę "może coś warte", bo chyba większą frajdę mi sprawia posiadanie takich pamiątek, odnośników do starych lat. I mam też syna, on wykazuje spore zainteresowanie moim dzieciństwem (wiele razy musiałem mu opowiadać jak to było na wiosce bez sprzętu elektronicznego, ale na przykład z zamarzającym zimą stawem) i to dla niego też są rarytasy :)
@Blaskun
Szukaj, szukaj, ja coraz bardziej zabieram się za ogarnięcie starych rzeczy, które rodzice, po wyprowadzce, trzymają bo pracach i dziadkowych garażach.

Co do zajumania... To co wam pokazałem i co mam, to raczej jej jest z zestawu, który kupiliśmy z kumplami, a z jakichś starych rzeczy kuzyna, więc... Jestem tym bratem :p