Wpis z mikrobloga

Niech będzie pochwalony pan nasz Karol Marks. Koło kościoła przechodziłem i patrzę stoi ta julka. Tak jakoś biednie wyglądała z tym piorunkiem, a ja w sprawiedliwość społeczną wierzę to żal mi się jej zrobiło. No to mówię, pójdziesz ze mną, tu niedaleko, do liceum. Kuki mają tam pudło z podpaskami, nic za nie nie biorą. Tampony można tam dostać i zaproszenie na czarny protest. Czarne to ich Lampart to ona takie organizuje, że to lepsze niż koronaparty. Ja wolę. To przegrzebaliśmy pół pudła z nią i z Marysią, i ona mówi, że składała wniosek o apostazję. „Długo?” – pytam. A ona mówi, że drugi, trzeci...nie, czwarty. Nie! Dobrze mówię, że drugi raz. To miałem akurat te pieniądze, co zebrałem na puchę Owsiaka, to dałem. No niech juleczka kupi jakieś vlepki tym drzwiom kościołów. Akurat tak się trzecia fala jakoś zbliżała. Dziecięcych bucików jakichś. No niech oni takie coś mają od ludu. Ty, ja potem wchodzę do Grubego. Znasz Grubego. On też ma OMZiRK, tylko większy. Ja patrzę, a ten ethot tam z tym Gawłem siedzi i streamuje onlyfansa nową kamerką. I tak żeby nie skłamać, no donejty tak do połowy już zebrane. To ja mówię: „To ja po to ci dałem pieniądze, żebyś prawakom vlepki ponaklejała”, mówię, „a ty tutaj w fundacji z Gawłem kukuów doisz?” No to ci mówię, to tak jak stałem, tak ich jebłem memami z wojakiem, no… takimi fest sojakowymi. No z profilu nie było co zbierać. Zaorałem chwasta.

E-peta zapalę. A tu na mirko to się bali ze mną w na tagu siedzieć. Buntowały się zielonki #!$%@?. A jeden taki Oskar Białorycerz to się #!$%@?, wszędzie chwalił, że się #!$%@?, zaruchać nie boi. To ja pytam go, bo przedtem z nim tutaj siedziałem: „Jak to Oskarku ruchać się nie boisz?" Bo ja w dialektyczny materializm wierzę. "A ruchałeś?” To on mówi, że jakby go na długość ręki do księżniczki dopuścili, to by ucałował 100pki julki aktywistki. Mówię: „A jakbyś murzyna byś miał?” To on mówi, że by uklęknął i buty całował za niewolnictwo i Grzesia Florydę… To ja sobie myślę: „To po co taki oskarek żyje? Po co taki oskarek żyje jak ten kuk?” Zczarnolistowałem kuka, ale że była nocna, to nie chciałem wołać modów, to zameldowałem przy sprawdzaniu członków.
#heheszki #pasta #strajkobiet #czarnyprotest #kiedystobylo #neuropa
Alky - Niech będzie pochwalony pan nasz Karol Marks. Koło kościoła przechodziłem i pa...

źródło: comment_1661613901Zx9rwGxJ4JLwpbbeT0ZHW7.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz