Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja 26 letnia studiująca dziewczyna nie ma żadnych zainteresowań. Co robi w wolnym czasie? Łazi po koleżankach albo sklepach i kupuje ciuchy. W weekendy tylko imprezy. Nie potrafi usiedzieć w domu przez jeden dzień. Cały czas się z kimś spotyka. Nie chodze z nia na to bo mnie takie klimaty picia w klubie drinków i słuchania techno nie interesują. Zastanawiam się czy w tym wieku to normalne, że laska ciągle tylko imprezuje i nie potrafi sobie sama znaleść zajęcia?

#pytanie #zwiazki #milosc #kobiety #dziewczyny #p0lki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630a9633e1ffb3d8a8a61a5a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 37
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ona znajduje zajęcie, ale poza domem... a jesli ty masz jakies hobby to spróbuj ją nim zarazic. Ja praktycznie w kazdym zwiazku znajdowalam jakies wspolne, obecnie np między innymi sobie kwiatki kolekcjonujemy z niebieskim.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: po co Ci taki związek? Jedno warte drugiego. Czy ludzi już do reszty #!$%@?ło?

Dobierz się w parę z kimś z kim masz o czym gadać macie waoolne zainteresowania i są obopulne chęci spędzania ze sobą czasu czy zarażania się hobby albo próbowania czegoś nowego.
  • Odpowiedz