Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czasami przypadkowe spotkanie rodzinne pokazuje jak wielkie pokłady zawiści tkwią w ludziach. Wczoraj na okrągłych urodzinach seniorki rodu grzany był temat kuzyna. Krótko: lvl 31, kompletnie nieatrakcyjny fizycznie (niski, otyły), po studiach od razu przekwalifikował się na IT, jest backendowcem, bardzo dobrze zarabia, pracuje zdalnie, od ponad roku w kurortach w Wenezueli, Brazylii i Urugwaju, dużo zdjęć na insta z ładnymi, młodymi dziewczynami. Widać, że cieszy się życiem, bawi się. A rodzina, w całym przkroju wiekowym, od nastolatków po zgrzybiałych dziadów, od julek, po karyny, grażyny i gustawy, od natanieli, bo sebki, janusze i ignace, krytykują go, że zamiast odkładać pieniądze na dom, mieszkać w Polsce, pomagać rodzinie, szukać żony, to pod palmami egzotyczne płatne dziewczyny obraca i hurr durr co za obrzydliwość. A widać wyraźne, że prawie wszyscy faceci mu zazdroszczą, a kobiety czują się jakoś mocno niedowartościowane w tej sytuacji. Chyba jako jedyny cieszę się, że mu się układa, oczywiście też bym chciał być na jego miejscu, ale jestem też szczęśliwy, że akurat komuś takiemu się udało. Ot całe moje wyznanie.

#vejt

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630b14aae1ffb3d8a8a620fc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 96
@little_muffin: a ci mało zarabiający faceci zarabiali pewnie tyle, co ty, czy może nawet więcej? Poza tym nie powiedziałem, że brzydcy się nie rozmnażają. Śmiałem się z tego, że najpierw mówisz, że nie wszystkie kobiety patrzą na pieniądze, aby później powiedzieć, że najbardziej atrakcyjne cechy u facetów są ściśle związane z zarabianiem pieniędzy, być może poza wyjątkami. To mi wygląda na patrzenie na kasę, ale bardziej subtelnie i podświadomie. Co w
PsełdonimUżytkownika: Zawiść i zazdrość to właściwie naturalne uczucia. Spontaniczne emocje. Nie dziwią mnie. Dziwi mnie raczej chwalenie się korzystaniem z prostytucji na swoich mediach społecznościowych. Niektórzy ludzie na tym opierają swoją wartość i to jest przedziwne. Chłopak będzie miał problem po powrocie do Polski, gdy ślicznotki na zawołanie się skończą jak ręką odjął.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
WykopowaKochanka: Obstawiam że dokładnie to było powodem jego motywacji żeby wyjechać i odciąć się od zajebistej rodzinki i "pomagania" im xDD

Tylko w Polsce jest jakiś hejt na ludzi "niskich i grubych" jakoby to była jakaś przeszkoda. Szczerze mówiąc mam mnóstwo znajomych którzy tak wyglądają i żaden z nich nie ma problemów z kobietami. Jeden nawet chyba od gimnazjum ma zakola a zawsze wokół niego był wianuszek kobiet BO BYŁ FAJNYM
pewnie tyle, co ty, czy może nawet więcej?


@TeBerry: mniej ode mnie jakieś 2 razy. Nawet dzisiaj większość facetów, których poznaje zarabia mniej ode mnie. Bardzo rzadko poznaję kogoś zarabiającego więcej xd

facetów są ściśle związane z zarabianiem pieniędzy,


dzisiaj mówimy na to zarabianie pieniędzy, ale chodzi ogólnie o przetrwanie, jak sobie dobrze radzisz w życiu i się dobrze dostosowujesz do środowiska to prawdopodobnie się rozmnożysz. Uroda, intelekt i inne sprawy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania:

pomagac rodzinie
"pomagac rodzinie" ... ide o zaklad ze juz w obecnej sutyacji z jego konta na "rodzine" idzie wiecej niz z konta rodziny na jego potrzeby. Ale to nie jest do #!$%@? chlop panszczyzniany ktory ma robic na bande "szlachta nie pracuje" albo "mie sie w zyciu nie udalo, dej"
@little_muffin:

mniej ode mnie jakieś 2 razy. Nawet dzisiaj większość facetów, których poznaje zarabia mniej ode mnie. Bardzo rzadko poznaję kogoś zarabiającego więcej xd


A ile zarabiasz?

jak dzisiaj laski się same utrzymują, to jaka prostytucja? Masz związki czysto partnerskie. Ostatnio nawet jedna znajoma rzuciła kasiastego kolesia, bo miał problemy emocjonalne. Kiedyś takie coś by było nie do pomyślenia, a dzisiaj laski faktycznie mogą wybierać z kim chcą być nie patrząc
Zezowaty Zenek:

Chyba jako jedyny cieszę się, że mu się układa, oczywiście też bym chciał być na jego miejscu, ale jestem też szczęśliwy, że akurat komuś takiemu się udało. Ot całe moje wyznanie.


A pokazałaś rodzinie, że popierasz podejście kuzyna do swojego życia czy jednak to dla siebie zachowałeś, bo nie chcesz podpaść rodzinie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
DrapieżnyEskimos: Ja mam to samo tyle ze w Warszawie sobie zyje. Po kilku latach spotkania sie z p0lkami i realacjami maks pół roku zacząłem się spotykać z murzynką. Od razu przy spotkaniach rodzinnych były komentarze znajdź sobie p0lke itp
Tylko rodzina nie wie, że zawsze były jakieś problemy z p0lkami. Nigdy do końca nie wiedziały czy chcą ze mną być, czy nie itp
Z murzynką się rozstałem ostatecznie bo jednak one
A ile zarabiasz?


@TeBerry: a to istotne? Nie jestem programistą 15 k... Nie mam ochoty upubliczniać swoich zarobków.

czy ze względu na cechy charakteru,


bo pieniądze czasem są, a czasem ich nie ma, a charakter zostaje. Sama znam ex-milionera, który stracił wszystko i tonie w długach bo robił biznesy z niewłaściwymi osobami. Kasa to tylko środek do celu. Poza tym charakter to nie tylko jedna cecha zaradność - można w ludziach
no tak. Ale leca na niego przez kase, a nie przez atrakcyjnosc.


@little_muffin: No i właśnie tutaj brzmisz jak taka zazdrosna ciocia Grażyna; ja jestem przekonany, że jest dokładnie odwrotnie. Dla Ciebie ten ktoś będzie nie atrkcyjny, tam będzie postrzegany jako ktoś interesujący, 'orientalny' i odważny podróżnik.
@x-odus: tylko, że nie jestem zazdrosna, lepsze żeby chłopy sobie tak jeździli i odzyskiwali pewność siebie i spoko żyli, niż siedzieli na tagu przegryw i się 50 lat użalali nad sobą i życiem xD jak ktoś jest tam nim realnie zainteresowany to tylko pozazdrościć chłopowi, niech się bawi. Jego życie ;) ale faktem jest, że w tych mega biednych krajach to możesz wyglądać jak gówno, być największym życiowym przegrywem, ale jak