Wpis z mikrobloga

@flex: ogólnie to najlepiej pierwszy raz na e-receptomat sobie wziąć receptę za te 50zł a potem ogarnąć lekarza na NFZ i chodzić do niego co parę miesięcy za darmo tylko po receptę. Pierwsza recepta na receptomacie nie jest niby konieczna bo można od razu na NFZ ale raz ze pewnie nie chcesz czekać a dwa ze jak juz lekarz zobaczy ze miales na to recepte do wystawi bez problemu a tak
@okrim: ooo nawet nie wiedziałem że nasza służba zdrowia jest tak zaawansowana technologicznie xD, mam prywatną z ubezpieczenia więc tylko dzwonię i mi wystawiają co chcę. Miło wiedzieć że jednak NFZ nie jest 100 lat za murzynami jeśli chodzi o takie rzeczy( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maxiek: Wiesz, są różne przychodnie na NFZ, podejrzewam, że nie wszystkie obsługują takie zaawansowane technologicznie rozwiązania jak e-mail czy telefon xd
@Lewatywaaa: kiedyś w zamierzchłych czasach (1.5 roku temu?? nie wiem wtedy jeszcze nie brałem a szkoda bo nie że nie potrzebowałem po prostu nie wiedziałem że potrzebuję XD) był jakiś finahit 1mg co był za 1.5zł za paczkę XD.
Teraz nie ma już tak dobrze, nie jest też źle, gdyż normalne opakowanie 30sztuk 1mg kosztuje około 30zł co może nie jest super ceną, lecz na szczęscie istnieje lek finsater (czy jakikolwiek
@maxiek: Dzięki za ten wpis ja biorę Proscar i faktycznie jak lekarze przepisze mi Finaster 5 mg 90 tabletek to będę miał na cały rok. Już raz byłem u dermatologa i dostałem receptę więc myślę że na nfz powinni mi przepisać.