Wpis z mikrobloga

Patologia te hulajnogi na wynajem.

Tier 65gr za min, 1.95 za kilometr zakładając drogę bez pauz.

Bolt 75gr za min, 2.25 za kilometr

Uber 69gr za min, 2.07 za kilometr.

Tymczasem traficar 1.79 za kilometr, niezależnie czy stoisz na światłach przejściach itd.

Nie dajcie się oszukiwać i nie korzystajcie z tego gówna, hulajnogi powinny być po max 20 gr za minutę

#tier #bolt #uber #traficar #hulajnogi
  • 87
Patologia te hulajnogi na wynajem.

Tier 65gr za min, 1.95 za kilometr zakładając drogę bez pauz.

Bolt 75gr za min, 2.25 za kilometr

Uber 69gr za min, 2.07 za kilometr.

Tymczasem traficar 1.79 za kilometr, niezależnie czy stoisz na światłach przejściach itd.

Nie dajcie się oszukiwać i nie korzystajcie z tego gówna, hulajnogi powinny być po max 20 gr za minutę


@skolfild: Największy plus hulajnóg, to że jak jedziesz gdzieś gdzie
@skolfild: No kuźwa nigdy nie korzystałem z wynajmowanych hulajnóg aż do ostatniej niedzieli. Wychodzę z bloku (Borek Fałęcki w KRK) i patrzę jeb - hulajka bolta centralnie pod klatką schodową.

No to se myślę a przejadę się - to pewnie tanie jest a chciałem na plac Wolnica dojechać. Jadę jadę i nagle jeb wyjechałem poza obszar działania. Hulajnoga zwolniła do 6 km/h. Zanim wróciłem w obszar obsługiwany minęło kilka minut. W
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skolfild: często jeździłem na siłownię, to miałem o tyle git, że pod blokiem mam strefę parkowania TIERA (w Gdańsku są w ogóle zaznaczone miejsca na parkowanie hulajnóg) i wychodziło mnie to może 2-3zł za całkiem spory odcinek
Patologia te hulajnogi na wynajem.

Tier 65gr za min, 1.95 za kilometr zakładając drogę bez pauz.

Bolt 75gr za min, 2.25 za kilometr

Uber 69gr za min, 2.07 za kilometr.

Tymczasem traficar 1.79 za kilometr, niezależnie czy stoisz na światłach przejściach itd.

Nie dajcie się oszukiwać i nie korzystajcie z tego gówna, hulajnogi powinny być po max 20 gr za minutę

#tier #bolt #uber #traficar #hulajnogi


@skolfild: pokolenie Z podatków nie
Motocykl szybszy ale więcej zabawy w ubieranie się.


@p4wl: no niby tak, ale na tej hulajnodze masz jeszcze mniej ochrony niż na moto.. (moto chociaż trochę waży) czyli właściwie wypadało by się ubrać co najmniej tak samo albo i lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)