Wpis z mikrobloga

  • 1
Byłem w salonie play, przeprowadzam się niedługo do Gdańska i pytam się kobiety z salonu czy mi założą internet w Nowym mieszkaniu skoro mamy umowę, pierw to odpowiedziała, że nie może znaleźć ulicy na której mam mieszkać, ale mniejsza z tym xd finalnie mi powiedziała, że nie mają podciągniętego kabla do tego budynku, to nie jest jakaś wioska pod gdańskiem, ulica Szara 7A jakby ktoś chciał wiedzieć, serio możliwe, że nie mają tam infrastruktury bo aż trudno mi uwierzyć, lekko się zdenerwuje bo kara od odstąpienia od umowy to 500zł :/
#gdansk #trojmiasto #play #internet
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Guide: nie wiem ale kiedyś miałem neta w innej firmie i jak udownilem im że była przeprowadzka i nie mają możliwości podłączenia to umowę można było zakończyć
  • Odpowiedz
@Guide: ale Play i UPC działaja na innej infrastrukturze pomimo tego, że należą do jednej grupy już teraz, nie wiem czy Play przejął bazę klientów UPC ale śmiem watpić, udaj się do salony UPC albo zadzwoń na ich infolinię i tam pytaj o przeniesienie a nie w Play :)
  • Odpowiedz
@Guide play to dno. Jak masz z nimi umowę, a się przeprowadzasz a oni tam nie mają podciągnięte go kabla TZN nie mogą świadczyć usługi, umowa wygasa. Nie jestem jednak tego pewny.
Ogólnie polecam internet z JMDI. Nie spotkałem się żeby ktoś na nich narzekał. Była jedną kilkugodzinna awaria w ostatnich 6miesiacach.
  • Odpowiedz