Wpis z mikrobloga

  • 1054
Wiecie co mnie najbardziej przeraża kiedy widzę te spoty z "zaangażowaną" młodzieżą? To, że za 5-6 lat, te politycznie zindoktrynowane i przesiąknięte ideowo łby, za swoje niewątpliwe zasługi dla partii zostaną nagrodzone dobrymi stołkami sekretarzy stanu, doradców w gabinetach politycznych, dyrektorów itp. Trafią do takich ministerstw i innych urzędów, gdzie w całej swojej miernocie i bez innych umiejętności jak tylko wchodzenie w tyłek swoim mocodawcom, będą ustawiać doświadczonych i merytorycznych urzędników pnąc się coraz wyżej po ścieżce partyjnej kariery. Powstaną z nich kolejne Sasiny, Suskie, Obajtki. Biada Polsce...

#bekazpisu
#pis
#polska
#gorzkiezale
shitman6 - Wiecie co mnie najbardziej przeraża kiedy widzę te spoty z "zaangażowaną" ...

źródło: comment_1661846456g176S7myEfloNGeI0i8US2.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • 716
@softparadise Myślę, że to nie grupa 18-24 jest adresatem tych spotów a jest nim właśnie żelazny elektorat. Patrzcie! Nawet młodzież widzi co się działo za PO! A poza tym TUSK!
  • Odpowiedz
@softparadise: 2019. I myślisz, że te kilka lat coś zmieni? XD PiS wygrywa, koniec kropka. Ktoś kto się wychował w patoli czerpiącej z PiSu będzie dalej głosował za PiSem.
Jakbyś chciał by w 18-24 było poniżej 5%, to ci w wieku 25-29 musieliby w połowie głosować na PiS by ta średnia 26 wyszła ¯\_(ツ)_/¯
Nie oszukuj się, PiS wygrywa nawet wśród młodych.
  • Odpowiedz
@softparadise: Dalej wygrywa ¯\(ツ)_/¯ Zaklinaj jak chcesz, ale PiS dalej ma największe poparcie w sondażach i życzeniowe myślenie tego nie zmieni. Wśród młodych pewnie dalej bez problemu trzaskają 15-20% minimum na luzie.

Różnica wynika z wykształcenia, a nie wieku. PiS przegrywa tylko wśród osób z wyższym wykształceniem.

Co z tego, że ledwo 1/3 kraju na ciebie głosuje, jak tak zmieniłeś podział mandatów, że masz większość sejmową. ¯\
(ツ)_/¯ Gdyby nie
  • Odpowiedz
Myślę, że to nie grupa 18-24 jest adresatem tych spotów a jest nim właśnie żelazny elektorat. Patrzcie! Nawet młodzież widzi co się działo za PO! A poza tym TUSK!


@shitman6: jasne że tak. Wystarczy na nich spojrzeć, przecież wśród rówieśników wyglądają niepoważnie, wręcz błazeńsko. Specjalnie wybrali osoby o aparycji dobrego wnusia i wnusi, którzy mają trafić w przekonania najstarszego elektoratu. To najstarsze pokolenie jest już tak fanatycznie nastawione do pseudoreligijności i
  • Odpowiedz
@shitman6 znam takiego jednego który łazil koło dupy lokalnym politykom, ledwo mature zdał, załatwili mu indeks na KUL tam nie skończyl studiów ale jak pis wygral to poszedl do warszawy i siedzi w ktoryms ministerstwie i baluje za hajs podatników...
  • Odpowiedz
@softparadise: Młodzież raczej nie jest za pysem bo socjalizm, komuna, ksiądz, mohery, obciach. Pewnie jakaś częśc głosuje na pis bo starzy tak głosuja. Ja tam głosowalem (mentalnie) na Pis w 2005 r. na przekór kiedy wszyscy byli za Tuskiem ale co tam mogłem wiedzieć o polityce.
Spot im sie nie udał bo starzy srają na tiktoki a mlodszych to nie przekona. Mlodzież jest za Korwinem bo wolność, USA, niskie podatki, walka
  • Odpowiedz
@shitman6: To jest przerażajace dla ciebie. A ja bym chciał być na ich miejscu właśnie przez to co piszesz - teraz się angażują, już teraz zapewnią sobie stołki i będą żyć jak paczki w maśle.

Inb4 to niemoralne i trzeba nie mieć wstydu. No może xD ale moralności czy jakichś światłych zasad do gary nie włożysz xD
  • Odpowiedz
@shitman6: wszystkie mają punchable face. Mają tyle do powiedzenia, a każde z nich pewnie zerowa wiedza o ekonomii i finansach publicznych. Ale no tak, w pisie akurat tego nie potrzeba, tam inne umiejętności są doceniane :)
  • Odpowiedz