Wpis z mikrobloga

@Nie_mam_konta_na_wykopie: Ja już ci powiedziałem dla mnie jesteś zwykłym menelem jak ta ofiara z mineralnej 3 bu ha ha ja usuwam wpisy? tak cię zabolało że zgłosić musiałeś? biedny impotent :D przypomnij sobie co Ty wypisywałeś nawet posuwałeś się do takich upodleń jak kłamstwa i oszczerstwa w moją stronę i kto tu jest i kto jest pośledzony? anowłasnie #!$%@? tam do kochanka z jedzeniem bo już do końca swojego śmiesznego życia
weezyxboss - @Niemamkontanawykopie: Ja już ci powiedziałem dla mnie jesteś zwykłym me...

źródło: comment_16618661197OpIwRbicRHpCVh4O9YnuZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@weezyxboss: Dobra inaczej. Kim jest dla ciebie melin który wyzywa kobiety? Może tak będzie ci łatwiej. Pamiętaj że ty również robiłeś to co on. Przemysł na spokojnie swoją odpowiedź, ponieważ ona będzie również dotyczyła ciebie.
  • Odpowiedz
@weezyxboss boss: Dobra inaczej. Kim jest dla ciebie melin który wyzywa kobiety? Może tak będzie ci łatwiej. Pamiętaj że ty również robiłeś to co on. Przemyśl na spokojnie swoją odpowiedź, ponieważ ona będzie również będzie dotyczyła ciebie i da odpowiedź na moje pytanie. Kim tak naprawdę jesteś-:)))
  • Odpowiedz
@weezyxboss: ok, wskazówka. Pisałeś, że moja eks przyprawiała mi rogi. Dla mnie jest to równoznaczne z nazywaniem jej ur..., gdybyś podał konkretne argumenty i dowody na to że to robiła o nic bym nie pytał. Teraz odpowiedz na moje pytanie. Kim jesteś hue hue
  • Odpowiedz