Wpis z mikrobloga

Takie są te szare myszki. Niby nie patrzy na kasę a jednak patrzy. Do tego trzeba być dynamicznym. Jeszcze dochodzi to czego nie wypisała bo wg nich nie wypada czyli wysoki wzrost, szeroki frame i dobra twarz.
Dziwactwo czyli bycie spokojnym całkowicie cię przekreśla.
I to zwykła 3/10 z wyglądu ma takie wymagania, iekawe czy znajdzie Chada czy nie uda jej się i zdecyduje się na bankomat.
Nie ma żadnej szansy dla chłopa na szarą myszke czy jakąkolwiek szczupła kobiete bez dzieci.
Pozostaje dożywotnia samotność albo otyła madka z 2 dzieci. Wybór jest oczywisty.
#przegryw
anonanonimowy321 - Takie są te szare myszki. Niby nie patrzy na kasę a jednak patrzy....

źródło: comment_1661924162RqMSD4SzcQdu1dNaj6WpuR.jpg

Pobierz
  • 36
@kiszczak: Przecież tego nie należy traktować dosłownie. Nie bądź dziwakiem oznacza nie miej brzydkiej mordy, niskiego wzrostu (poniżej 185) oraz nie bądź spokojny.
To ciekawe dlaczego nie mam z nią pary skoro nie jestem erotomanem, pracuje i dbam o wygląd, zdrowie
Chyba nigdy nie miałeś styczności z kobietami i jesteś prawiczkiem skoro uważasz że kobiety mówią wprost.
@anonanonimowy321

Nie bądź dziwakiem oznacza nie miej brzydkiej mordy, niskiego wzrostu (poniżej 185) oraz nie bądź spokojny.


Ależ piękna nadinterpretacja. Tak to sobie można wszystko racjonalizować. A jak powie, że lubi dobre żarcie to dopowiesz sobie, że liczy, iż facet będzie ją zabierał na kolacje do restauracji. Jak piwie, że lubi podróżować to znaczy, że liczy na darmowe wakacje...
Z takim podejściem i podejrzliwością to Ty nigdy nic nie wyrwiesz( ͡°
@kiszczak: Czarodziej będzie za 2 lata ale mam bogatą wiedzę bo robiłem dużo kroków żeby zapoznać jakąś. Jeśli chodzi o doswiadczenie to mam kilka lat na portalach, 3 lata na wykopie oraz kilka prób umówienia się z dziewczyną z pracy jak i nawet parę razy z jakąś na ulicy.
To że nie udało mi się poznać świadczy o tych wymaganiach jakie wypisałem, bo jestem porządnym chłopakiem i żadna mnie nie chce.
@anonanonimowy321

To że nie udało mi się poznać świadczy o tych wymaganiach jakie wypisałem


To świadczy tylko o tym, że popełniasz błąd, ale najłatwiej odpowiedzialność od siebie odsuwać. Zastanów się czy błędem nie jest właśnie zła ocena drugiej osoby na starcie. Przecież ludzie to wyczuwają, a nikt nie lubi gdy ktoś próbuje na podstawie swoich projekcji przypisywać nam negatywne cechy. Umówiłbyś się z kobietą, jeśli już od momentu poznania jej zachowania wskazywałoby
@anonanonimowy321

Dobry fikołek


Chyba Twój, bo ja o Wykopie nic nie mówiłem¯_(ツ)_/¯ spoko, racjonalizuj sobie dalej: Ty jesteś cudowny, wręcz idealny, tylko te dziwne kobiety Cię nie chcą, bo mają wymagania z kosmosu. Szkoda tylko, że odrzucasz wszelkie rady i negujesz jakiekolwiek obiektywne podpowiedzi( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kiszczak: ale suchar, za dużo sobie dopowiadasz xD
Jestem poniżej przeciętnej (geny, nie zmienię sobie mordy czy wzrostu) nie mam znajomych bo nikt mnie nie lubi
Twierdze że jestem porządny tzn. nie pije, nie palę, dbam o zdrowie, wygląd, dużo pracuje, mam hobby itd
Jestem spokojną osoba z natury i na siłę nie da rady się zmienić więc nie jestem atrakcyjny towarzysko pod tym względem jak i pod względem wyglądu l,
@anonanonimowy321

Twierdze że jestem porządny tzn. nie pije, nie palę, dbam o zdrowie, wygląd, dużo pracuje, mam hobby itd

Jestem spokojną osoba z natury i na siłę nie da rady się zmienić więc nie jestem atrakcyjny towarzysko pod tym względem jak i pod względem wyglądu l, ale nie jest to zależne ode mnie i nic z tym nie idzie zrobić.

I jaki ma to związek z tym, że dziewczynie przypisałeś wymagania, które
@kiszczak: Taki ma związek ze min. tego mi brakuje i dlatego nie mam dziewczyny
Nie twierdzę że każdy musi mieć 190cm żeby mieć dziewczynę, ale musi czymś ten brak zrekompensować, np. jeśli jest atrakcyjny towarzysko to wtedy może być niższy.
Ja mam połączenie brzydkiego wyglądu z brakiem dynamiczności i to sprawia że jestem niewidzialny dla kobiet a nie jakie tam masz poglądy/przekonania- to nie ma żadnego znaczenia i tego nie widać