Wpis z mikrobloga

gdzie ten młody się uchował ?


@KlejnotChoroszczy: w środowisku, które dało mu wybór pomiędzy byciem w top1% najlepiej zarabiających ludzi świata, poprzez zostanie poważnym sportowcem dbającym o swoje ciało najlepiej jak może, zamiast wychodzić co weekend na alkoimprezki jak wszystkie polskie supertalenty ostatnich lat xD

aka w Niemczech
  • Odpowiedz
@justkilling Musiala z swoim kontaktem i umowami reklamowymi jest w top 1% na świecie?

Zawsze myślałem, że to trzeba mieć swoją firmę a nie tyrać w pracy by się tam znaleźć.

W Polsce nie ma szkolenia więc talent nie ma żadnego znaczenia. Jedynie Lewandowski czegoś się nauczył między innymi od Guardioli i jest z niego piłkarz teraz.
  • Odpowiedz
W Polsce nie ma szkolenia więc talent nie ma żadnego znaczenia.


@przegro_pisarz: xDD

W ogóle nie ma szkolenia, nie ma w ogóle zawodników wyjeżdżających na zachód xD
Talent? A kto o nim mówił. #!$%@? na treningach to praca, a nie talent.

Musiala z swoim kontaktem i umowami reklamowymi jest w top 1% na świecie?


Myślę że na pewno. Na świecie jest 8 miliardów ludzi, zdziwiłbym się gdyby Musiala ze swoim kontraktem
  • Odpowiedz
W ogóle nie ma szkolenia, nie ma w ogóle zawodników wyjeżdżających na zachód xD


@justkilling: i co z tego jak mają nawyki z Polski o raczej nie będą w topce na świecie. Jednak mogę się mylić i tacy jak: Kozłowski, Moder, Karbownik, Kamiński będą regularnie grali w fazie pucharowej ligi mistrzów.

Talent? A kto o nim mówił. #!$%@? na treningach to praca, a nie talent.


@justkilling: napisałeś o pseudotalentach z
  • Odpowiedz
W sumie czemu nie zapierdlałeś na treningach?


@przegro_pisarz: Bo nikt mnie nie nauczył ¯\(ツ)_/¯, a gdy już sam to wiedziałem to mi się nie kalkulowało ze względu na wiek. Z resztą nie ma żadnej gwarancji że byłbym w tym top 1%, to raczej zwiększanie sobie szansy na to.

W każdej dziedzinie jest to samo, że by zarabiać setki milionów USD to trzeba: mieć wiedzę, zapierdlać, mieć mentala milinoera i nawyki.
justkilling - > W sumie czemu nie zapierdlałeś na treningach?

@przegropisarz: Bo n...

źródło: comment_1661943271znJ6U8b0auWh9saAW07Lz0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@gusioo: zaraz powiedzą że jesteśmy boomerami czy jak to się zwie, ale faktycznie młodzi teraz są oderwani od rzeczywistości , zero praktycznej wiedzi i umiejętności.


@KlejnotChoroszczy: powiedział każdy +30 co roku od 2000 lat

Ja osobiście uważam, ze każdy facet urodzony po 1990 to nieprzystosowana do życia panienka. Nawet głupiego omleta czy mięsa mielonego w maszynce nie zrobią.
  • Odpowiedz
@gusioo: zaraz powiedzą że jesteśmy boomerami czy jak to się zwie, ale faktycznie młodzi teraz są oderwani od rzeczywistości , zero praktycznej wiedzi i umiejętności.

@KlejnotChoroszczy: powiedział każdy +30 co roku od 2000 lat

Ja osobiście uważam, ze każdy facet urodzony po 1990 to nieprzystosowana do życia panienka. Nawet głupiego omleta czy mięsa mielonego w maszynce nie zrobią.


@miki4ever: „hurr durr teraz to żaden nie umie oporządzić konia czy
  • Odpowiedz
Kiedyś to były czasy teraz to nie ma czasów


@W_k_u: Dokladnie. Dlatego to jest #!$%@?. W dzisiejszych czasach sporo butelek jest otwieranych na skretke, poza tym jest duzo wiecej puszek niz w latach 90. Kazde pokolenie ma po prostu inne umiejetnosci i tyle.

Ja umiem zrobic maslo, czy kielbase, ale w dzisiejszych czasach ta wiedza jest kompletnie nieprzydatna, bo miesa nie kupujesz po znajomosci u sasiada, tylko jest normalnie w sklepie.
  • Odpowiedz