Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema Mirasy
oto część 3 dotycząca tego Wpisu.

W skrócie: TL nastawia team przeciwko mnie mówiąc, że mam najgorsze wyniki przez co oni mają więcej pracy - jest nas 2x wiecej w zespole niż było przez co pracy mamy minimum a wymagania za 300zł wiecej niż najniższa krajowa jest po sufit.

Odbyła się rozmowa z menago działu, mną i dyrektorką HR naszego oddziału. Menago zapewnił mnie, że kwestie niejawności i wykluczenia mnie z konwersacji o mnie rozwiąże z TL. W kwestii mojego przejścia do innego działu/awansu nie zamierza mi stawać w żaden sposób na drodze + widzi, że uczę się w trakcie pracy kiedy nie mam zadań i pochwalił to, że nie siedze na youtubie jak reszta.

Co do celów, które muszę osiągnąć żeby dostać bonus sprawa wygląda tak - mierniki wydajności (czas online na linii, % odebranych telefonów, czas odebrania) - są według menago działu naszymi podstawowymi obowiązkami i zawsze muszą dążyć do najwyższych wartości (troche #!$%@? wytyczne ale nie oczekiwałem, że powie "spoko mordo nie chcesz nie rób").

Konkluzja jest taka, TL dostanie #!$%@? za łamanie wartości firmy (pewnie go nie wyjebią, ja też dostałem zapewnienie, że nie zostanę zwolniony), ja natomiast kontynuuję poszukiwanie nowej pracy i nauki (dzięki @Urajah za podpowiedź w obraniu kierunku ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) - jeśli w międzyczasie ktoś odezwie się z ofertą pracy na moje obecne stanowisko to pewnie tam przejdę (nie mam finansowych możliwości aby rzucić pracę już teraz. - a do gastronomii wracać nie chcę jeśli nie będzie to konieczne do przeżycia i nie spowodowane wydarzeniami niezależnymi ode mnie)

Dziękuję także pozostałym Mirasom za wsparcie, nabrałem pewności i chęci żeby dalej cisnąć rozwój.

#pracait #programista15k #pracbaza #januszex #programista25k #korpoit #korpo

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #630f3112a07f85290e3cfd28
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 4