Wpis z mikrobloga

@ksieciuniu: To jak byłem z taksidi to było zero boomerstwa, ale ofc bez żadnej patoli chlania do upadłego; na snowshow też w sumie ok zawsze ekipa była; feel the flow loteria bo widziałem właśnie pato, ale kumpela instruktorka przez 2 miesiące miała samych spoko ludzi; na winterevent masz duże prawdopodobieństwo boomerów. Takie są moje dotychczasowe doświadczenia xD
@ksieciuniu: Raczej wszyscy mają opcje wypożyczenia, jak znajomi wypożyczali to wychodziło kosztowo podobnie jakbyś sobie wypożyczył w wypożyczalni gdzie indziej i wziął ze sobą. Autokar albo dojazd własny to wtedy ci z ceny wyjazdu odchodzą ze 2-3 stówki. Jak daleko od stoku to już zależy od miejscówki, ale najczęściej to chyba we Francji masz dojazd na nartach pod drzwi. Kierunków to masz w opór, na 3 dolinach się na pewno nie
@ksieciuniu: Ja osobiście mogę Ci polecić Snowee. Wyjazdy organizacyjnie bardzo w porządku, piloci/rezydenci interesują się swoimi gośćmi - mała dezinformacja. Opcja odbioru z pod domu (busy przywożą ludzi do miejsca zbiórki pod autokar i z powrotem to samo) - oczywiście jest też opcja dojazdu własnego. Niektóre wyjazdy mają opcje wyżywienia (szczególnie przydatne w krajach gdzie stołowanie w knajpach jest po prostu drogie -np. Szwajcaria). Noclegi najczęściej są w miejscowościach pod największymi
@pilovsky: Powiem ci że to loteria, ale z moich obserwacji to w okolicach ferii studenckich jest większy odsetek panien. Większość jest w mniejszych lub większych grupkach, ale ludzie solo też się zdarzają, ja byłem 2 razy samemu i było git a introwertyk here ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pilovsky: ja jadę ze snowshow do VT 02.12. jadę drugi raz sam. W zeszłym roku byłem z nimi w orelle. Generalnie cena takiego wyjazdu jest jak najbardziej ok jak nie masz paczki znajomych z którymi mógłbyś jechać ze snowtrexem. Główny cel wyjazdu to wyjeździć się, dlatego mi tam specjalnie ani warunki mieszkalne ani towarzystwo nie przeszkadzało. Jak ktoś wyżej napisał odkąd pojechałem w Alpy szkoda mi pieniędzy na te górki w