Wpis z mikrobloga

Szanowni państwo i kolejne konto na Pikabu zbanowane w imię kontrpropagandy. Zgodnie z sugestiami szybko założyłem nowe konto na VK i zarejestrowałem się przez nie na Pikabu, żeby zamieścić dwa obrazki użytkowników: @spinaczel na którym wieszany jest rosjanin i drugi @zafrasowany z Putinem na którym pisze podobno "Głosy w twojej głowie kazały ci narysować ten obrazek?". Konto zostało zawieszone a obrazki zebrały masę minusów, zwłaszcza ten @spinaczel. Co najśmieszniejsze mem z Putinem zebrał nawet trochę plusów i przez moment był na plusie, co jest w zasadzie dość zrozumiałe.

No dobra, ale przejdźmy do najlepszej części. Otóż zbanowano mnie za mem z Putinem... Serio. Przeróbka gdzie jest rosyjski wisielec cały czas wisi, zbiera minusy i wkurza ludzi. Moderacja Pikabu jest bardziej wyczulona na memowanie cara niż sugestywne wieszanie (ʘʘ). Morał z tego taki, że ciemny rusek z kałachem może sobie zdychać, gówno to nas obchodzi, ale podnosić rękę na jego świętobliwość nie można w żadnym wypadku!!! Powód banu to "naruszenie SPECJALNEJ PROCEDURYpublikowania wiadomości politycznych i ostrych treści społecznych". Rosja to faktycznie stan umysłu, ale 90 latka po udarze ().

#rosja #ukraina #pikabu #heheszki #samobojstwo #wojna #propaganda #cenzura #putin #ruskastronamocy #trolling #troll #wtf #bekazpodludzi
Kagernak - Szanowni państwo i kolejne konto na Pikabu zbanowane w imię kontrpropagand...

źródło: comment_1661965135q542uHctDMDEnGby6txqrP.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Pan_Bober: Trzeba uważać na co się plusuje. Nigdy nie wiadomo kiedy cię to dopadnie. Polubiłeś któryś obrazek to wołam ¯\_(ツ)_/¯. Wołam coś raz na ruski rok, może przeżyjesz.
  • Odpowiedz
Przeróbka gdzie jest rosyjski wisielec cały czas wisi, zbiera minusy i wkurza ludzi


@Kagernak: Dałbyś może linka do ruskiego bólu dupy, jeśli ten obrazek jeszcze wisi?
  • Odpowiedz
No dobra, ale przejdźmy do najlepszej części. Otóż zbanowano mnie za mem z Putinem... Serio.


@Kagernak: Trochę szkoda mi że ci konto usunęli przez mój obrazek, ale mam nadzieje że już założyłeś nowe. Mimo wszystko dobrze się dowiedzieć co przechodzi, a co jest banowane. Sam założyłem tam kiedyś konto do trollowania, ale po pierwszym banie dałem sobie spokój bo nie wiedziałem na ile można sobie tam pozwolić. Teraz może spróbuje wymyślić
  • Odpowiedz
Morał z tego taki, że ciemny rusek z kałachem może sobie zdychać, gówno to nas obchodzi, ale podnosić rękę na jego świętobliwość nie można w żadnym wypadku!!


@Kagernak: patrzysz przez pryzmat wolnego Europejczyka. Oni raczej są po prostu obsrani
  • Odpowiedz