Wpis z mikrobloga

Ukraińcy to jednak stan umysłu XD Mam na sprzedaż rower mojej dziewczyny, stoi w piwnicy, w pełni sprawny KROSS wystawiony za 300ziko bo nie było powietrza w kołach, przyjechała na oględziny Ukrainka, ani dzień dobry ani pocałuj mnie w dupe, ale pompkę wzięła XD Opony napompowane, wszystko git no i ona się chce przejechać, sobie myśle no spoko, ale siedzenie wysoko i usiąść nie może, wiec mówię że klucza przy sobie nie mam i może to w domu ogarnąć, a ta w moment oddała rower i bez słowa odeszła XD Także jakby ktoś chciał dobry rower dla #rozowepaski to zapraszam, w Poznaniu stoi #logikarozowychpaskow #ukraina #poznan #rower
maikeleleq - Ukraińcy to jednak stan umysłu XD Mam na sprzedaż rower mojej dziewczyny...

źródło: comment_1662040497M6tRDr3bVy3a3LDR2D4cqb.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
@maikeleleq: zawsze mnie bawi ocenianie narodowości i pisanie "Ukraińcy to jednak stan umysłu" po styczności z jedną osoba. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@StalowyOjciec: A tym kim jesteś jak nie polakiem? Jakim trzeba być debilem, żeby kopać dołek pod sobą xD


Wypad na ukrainę, skoro polska taka zła i sami złodzieje. Tam się odnajdziesz ze swoją mentalnością.
  • Odpowiedz
@maikeleleq: Wczoraj widziałem żula co się zesrał pod siebie na przystanku. Ehh ci polacy, co za naród, srają pod siebie i chleją, nie mają domów, tylko kimają na przystankach.

Zastanów się nad sobą. Takie generalizowanie jest skrajnie idiotyczne.

Są oczywiście jakieś mniej czy bardziej przybliżone "cechy" danych narodów, czy też delikatnie większe prawdopodobieństwo na coś, ale to skrajny debilzm oceniać kogokolwiek na tej podstawie.

Weź teraz sprzedawaj ten rower tylko Ukraińcom,
  • Odpowiedz
@maikeleleq: Znam ten rowerek i jest naprawdę kiepski. Ciężki, brzydko wykonany, koła bardzo ciężkie, oryginalne opony trzeba było rozcinać, bo nie dało się zdjąć, najtańszy osprzęt z obrotowymi manetkami, błotnik z tyłu się urwał podobnie jak siadło dymano i pourywały wszystkie przewody, beznadziejne łożyskowanie i brak jakichkolwiek szybkozamykaczy chociażby na siodło. Nie dałbym 300 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Twój wygląda w miarę ładnie, pewnie stał w
  • Odpowiedz