Wpis z mikrobloga

jutro egzamin na A, po wyjeździe z ósemki jadę ustawić się od razu do slalomu wolnego, zatrzymuję w miejscu startu (pic rel) czy co? chłop mi powie, mogę spytać i mi odpowie (na prawko na B nie wiedziałem jak zjechać do wordu bo mają #!$%@? tam drogi ostro i chłop skleił #!$%@?, nie pomógł xD). Zdawałem 4 lata temu an A2 i nic nie pamiętam, zreszta w innym miejscu

jeszcze dodam że slalom wolny jest prawie równolegle, dlatego musiałbym wielkie kółko po placu robić żeby tam dojechać z miejsca startu. To czerwone jak coś

#motocykle #prawojazdy
Pobierz
źródło: comment_1662048228FK73KcCw48E8KiqwwG9Kkb.jpg
  • 16
@programista3k: w sensie tą po prawo? ale wtedy nie wyjadę z ósemki, chyba że chodzi o tą środkową przerywaną (ta czerwona też jest jak coś, ale nie namalowałem) czyli mam zatrzymać się od razu po wyjeździe
@Antoni_deMON: normalnie jak na każdym egzaminie, oczywiście nie gadają jak chłop z którym masz kurs xD mówią tylko gdzie masz jechać, jak nie próbujesz rozjechać pieszych i ciągłych linii to jest git. Chcoiaż wydaje mi sie że na A2 miałem krótszą trasę po mieście
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WyjmijKija: ja na razie jeżdżę po placu teoretycznie mam już ogarnięte wszystko, jedynie ruszanie pod górkę czasem mi nie wychodzi ale zostało mi jeszcze 14h, miasto w którym będę zdawał zabierze mi 3h, prawie godzina w jedną stronę i może półtorej h po mieście trochę lipa, ale mam kat b więc powinien dać radę