Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, planuje przeprowadzkę do #gdansk
Czy mieszkanie 2200 + czynsz + prąd to okej cena za mieszkanie 2 pokojowe 40m?

Jak wygląda sytuacja na rynku pracy? Aktualnie prowadzę handel internetowy, jednak w związku z przeprowadzka zawieszę działalność.
Jakie kwoty mniej więcej na start dla 25 latka beż konkretnrgo doświadczenia? Coś tam ogarniam z podstaw HTML/CSS, jakiś WP, pozycjowanie itp..Tylko nawet tego nie wpisuje do cv bo trochę wstyd ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mam kompletnie pojęcia w gdzie czegoś spróbować, ang b2.
Sytuacja z przeprowadzką wyszła dosyć spontanicznie i w październiku mieszkanie jest do odebrania.

Proszę beż hejtu, dzięki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63111213941987beefe5728c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania:

Jesli nie jest to kompletne zadupie/slumsy i w miare wyglada to mieszkanie to spoko cena.
Zalezy czego oczekujesz od tego rynku pracy bo jeden pojdzie chocby na poczatek robic za 3.5k i z czasem znajdzie cos lepszego, a inny ksiaze do pracy za mniej niz 8k nie pojdzie no bo jak to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zrobie ci kopiuj - wklej jedego mojego ostatniego posta odnośnie tego samego tematu :

ceny warszawskie, zarobki bydgoskie, #!$%@? rynek nieruchomości kupno/wynajem, jesli prowadzisz firme to rynek nie jest tak chłonny jak warszawa, kraków czy poznań, brak miejsc parkingowych, strefy parkowania w głównym mieście w cenie 15zł za godzine, w sezonie korki takie że stoisz po 1,5 godziny jak nie więcej na obwodnicy trójmiasta, wkurzający turyści którzy generują ceny kosmiczne w sezonie,
@magiol czemu? Czemu nie przeprowadzisz się gdziekolwiek jeśli Gdańsk to takie beznadziejne miasto? Ja osobiście (jeśli mówimy o Polsce) to może bym się zamienił za Wrocław. Żyłem w dużych miastach w Polsce, w jednych krócej, w innych trochę dłużej. Nie zgadzam się ani z cenami, ani z zarobkami, nigdy nie zaparkowalem za 15zl, nigdy nie stałem w korku na obwodnicy dłużej niż 20min a jeżdżę z Gdańska do Gdyni kilka razy w
@pr0mateusz my lokalsi znalezlismy wiele sposobow by sobie tu radzic, ale jak ktos pyta to mowie prawde, w porownaniu do innych duzych miast w Polsce to Gdańsk wypada blado, po co mam pudrować trupa i zachwalać coś specjalnie bo tu mieszkam, napisalem goscowi prawde i moze dzieki temu przemysli przeprowadzke, to tyle.