Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemka. Sytuacja wyglada tak, ze ogólnie interesuję się branżą fitness (dietetyka, treningi itp) i ogólnie sportem. Jednak ostatnio znalazłem fajną ofertę pracy ale zauważyłem, ze wymagana jest znajomość excela, word, power point, outlook. I tutaj pytanie: czy nauka tych programów jest trudna i czasochłonna? Czy staje się to już powoli standardem w wielu dziedzinach pracy (ofc nie w fizycznych np) jak np angielski? Czy ewentualna znajomość tych programów + angielski c1 pozwoliłaby znalezienie pracy? Blady jestem w tych sprawach, z góry dzięki. #praca #pracbaza #pytanie #gownowpis

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63112cc7941987beefe575f0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jest to do ogarnięcia, z tych wszystkich to Excel i formuły mogą sprawić największy problem. Z drugiej strony jeśli nie miałeś z nimi styczności do tej pory to poczatki moga być ciężkie. Swoją drogą jak się uchowałeś i nie miałeś styczności z Wordem czy tam Power Pointem jak taki rzeczy w liceum się robi.
  • Odpowiedz
UśmiechniętyListonosz: Pytanie w jakim zakresie. Jeśli tylko masz uzupełniać jakieś pliki i raz na jakiś czas zrobić prezentacje to w dwa dni ogarniesz. Jeśli masz analizować dane w excelu z użyciem tabel przestawnych i makr to może być trudne.
Ale na pierwszy rzut oka jeśli wymieniają na raz wszystkie 4 programy to pewnie tylko raz na jakiś czas coś zapisać albo wysłać więc luz. Pobierz sobie i pobaw się z jakimiś
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: Powiedz mi,że to bait. Ja rozumiem,że można nie korzystać z tych całych "social mediów" bo nie korzystam. Ja rozumiem,że można nie korzystać z outlooka - bo w sumie interfejs konta pocztowego to mi wystarcza. Ale żeby nie mieć kontaktu z excelem wordem i power pointem...
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania XD

wymagana jest znajomość excela, word, power point, outlook. I tutaj pytanie: czy nauka tych programów jest trudna i czasochłonna?


Zakres obowiązków obejmuje programy, których uczą się dzieci w podstawówce na informatyce, jako pierwsze programy z jakimi mają do czynienia xD

Jaka to musi być ambitna i świetnie płatna praca xD xD
  • Odpowiedz