Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Donobi: ja wiem ze to śmiesznie wyglada ale imho te pytania to krok w dobrą strone. Ktos w Ferrari chyba wreszcie zaczyna rozumiec jaka maniane odpieprzaja. Może w koncu sie cos ruszy
@urwis69: Myślę, że masz rację. Jest teraz jazda po Ferrari po tym co robili ostatnio, ale też myślę, że to krok w dobrą stronę. Zespół ma na monitorach numerki, ale ważne jest też odczucie kierowcy. Dopiero połączenie jednego i drugiego daje dobre rezultaty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kryl: @PolishFox_Lis: wszystko rozbija sie o teamwork, zrozumienie i zaufanie. Tego Ferrari zdecydowanie brakuje.
Dopóki to sie nie zmieni, przy obecnych czasach i warunkach Ferrari nie zdobędzie majstra. Choćby niewiadomo jakie auto mieli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PolishFox_Lis: prawda kolego. Nie mniej jednak takiego betonu jak w tym teamie nie zkruszysz w sekunde. To są lata nalecialosci i zlych nawykow w zarządzaniu. Male kroki i w koncu sie uda.
Heh...nie od razu Rzym zbudowano...coz za ironia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@urwis69: Jak to się mówi w następnym sezonie będzie lepiej... ten można już spisać na straty patrząc na to jak szybki był ich samochód i moim zdaniem kierowca też był odpowiedni do powalczenia o mistrza. Zostaje powalczyć o p2 w konstruktorce z mercedesem co patrząc na osiągi nie powinno być problemem ale jest jak jest i być może p2 dla któregoś z kierowców w WDC Perez nie do końca dogaduje się