Wpis z mikrobloga

Właśnie zostałem #!$%@? z domu, mam aktualnie 500 zł na koncie, 10 dostanę wypłatę 2300 zł. Mam abonament w kwocie 120 zł i konsole na raty w kwocie 100 zł. Czy jest jakaś szansa na to że dostanę kredyt na jakieś 2/3 tysiące żebym miał na kaucję i czynsz żebym miał w ogóle gdzie spać? Mam 19 lat i do tego jeszcze zabieram psa żeby się nie męczył z tymi ludźmi. Nienawidzę tego życia zawsze tylko pod górkę a naprawdę nie zrobiłem nic złego
  • 30
@natazS: #!$%@? co masz do lombardu, opłać pokój w dużym mieście, ruszaj do roboty i #!$%@? w pocie czoła. Zbankrutowałem tak z 50 razy i zawsze się dźwigłem wyżej niż przed upadkiem zaczynając od zera i to w czasie 2-3 miechy

Możesz też wyjechać do nl na magazyn z sebiksami i dostać zaliczki ma start
@pieknamarion: Zle rady. Pies i konsola to są teraz ostatnie rzeczy, które ma i które go ochronią przed spadnieciem w otchłań.

@natazS: Dasz radę. Popatrz na telefonie i FB kto Ci może pomoc na początku. Ktoś z dalszej rodziny albo kumpel. Jak się odbijesz od dna to już pójdzie.
@Budo nie mam nikogo, wszyscy się odemnie odwrócili już dobre pół roku temu, gdybym miał to bym jakoś dał radę ale niestety nie posiadam