Wpis z mikrobloga

połowa uprawnionych może jednak nie łapie się na warunek kredytu w celu mieszkaniowym tylko ma je pod inwestycje na wynajem.


@kisuarf: Wtedy nie łapali by się już do bycia uprawnionymi. Mi się wydaje że dla części której zostało mało do spłaty może to nie być warte zachodu, a reszta to po prostu debile jak to w społeczeństwie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dran2: no nie jestem tego taki pewny, sam znam kilka przypadków gdzie ludzie brali kredyt gotówkowy na wkład własny co było ukryte przed bankiem. Na jakiej podstawie banki stwierdziły, że ludzie się na to łapią i rzeczywiście mieszkają w nieruchomości na którą była krecha? Raczej nie mają w to wglądu.
@dran2: nie wiem dlaczego uważasz ze ktoś kto z tego nie korzysta to debil? Nie jest mi potrzebna jałmużna z PISu. Tak samo nie biorę 500+ bo jest to sprzeczne z moimi poglądami. Nie wiem czemu tak trudno pojąć komuś ze ktoś inny ma inne poglądy i inny sposób na życie
@Ogau: Przez takich ludzi jak wy Polska zawsze będzie krajem z tektury. Te pieniądze nie leżą na ulicy. PiS te pieniądze wam dał żeby pokazać później w TVP że wszyscy wzięli i jest dobry. To samo zrobił z 500+ i 300+ i każdą inna kiełbasa wyborczą. A wy bierzecie to w ciemno bo ktoś wam coś dał. Dramat, nigdy w ten sposób nie wyjdziemy z glinianych chatek.
@makaronzjajkiem: Nie powinni brać wakacji po to żeby nadpłacić kredyt tylko jeżeli rzeczywiście sobie nie radzą z ratą. Oczywiście można powiedzieć ze po co brali kredyt ale to dużo bardziej skomplikowane. Ale uwaga uwaga: to jest moja opinia. Można się z nią zgadzać a można się z nią nie zgadzać
@fiolkins: czyli całe prawo bankowe do kosza? Twoim zdaniem Banki powinny od rzadu wymagać odszkodowania za zakaz pobierania dodatkowych opłat przy wcześniejszej spłacie kredytu (po trzech latach)? Stopa rezerwy obowiązkowej też na śmietnik? Niech banki tworzą złotówki bez pokrycia do woli… super pomysły. Nie omieszkam przypomnieć ci o tym, jak banki są uciśnione przez prawo w Polsce kiedy któryś będzie krzyczał o upadłości, a wszyscy będą się im dokładać.