Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak się zapatrujecie na spadki cen, które mają nastąpić "niedługo"? Zapatruje się na 3070/3080, ale niepokoparkową. Moja 970 zaczęła dawać znaki niedomagania i robi się coraz ciężej z utrzymaniem 60FPS.

#rtx #nvidia #pcmasterrace
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NagiMiecz: No właśnie tak samo mi się wydaje. Na chwilę obecną walutowo jest kiepsko i na poprawe się nie zapowiada.
A ile samo ETH 2.0 zmieni to nie wiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s---k: Co kupiłeś i po ile? Ja teraz się zastanawiam nad 3080 FTW3 Ultra EVGi za 4200 z polskiego amazonu i korci bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KaKari: Jeżeli będą jakieś spadki to symboliczne, bardziej dla PR niż konsumenta. Nvidia ma gdzieś rynek wschodni bo nie jesteśmy bogatym konsumentem. Oni w większości zarabiają na rynkach zachodnich, gdzie nawet w momencie inflacji i kryzysu, ludzi w miarę stać na zakup dobrej grafiki i ewentualnej wymiany na nową generacje. Największe stękanie na zachodzie było o to, że GPU nie było praktycznie dostępne, a nie, że były ale 2-3x droższe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Enso_: Nvidia ma gdzieś rynek komputerów dopóki górnicy mogą kopać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zewsząd słychać o spadkach, bo zaraz rynek zaleją używki z koparek, pepper na wojnie w tej sprawie. Tyle, że o tych spadkach słychać chyba co 3 miesiące, a ja po prostu chce GPU na parę lat w rozsądnej cenie.
@KaKari: przecież są spadki topowe modele od 3080 w górę często pojawiają się poniżej msrp. EVGA robi srogie promocje co weekend. Wystarczy pojawić się na czas w najbliższym Microcenter.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@keton22: Bo nam się tu powodzi pieniężne, nie to co na tym złym, zgniłym zachodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na stronie EVGI też są jakieś promocje, ale niestety ceny bez VATu to jak tu przyjdzie to dalej się nie opłaca ( ͡° ʖ̯ ͡°)