Wpis z mikrobloga

@tryboluminescencja: to porozmawiajcie z laskami. Prawie wszystkie której nie spytasz widziały kiedyś typa masturbującego się/wywalającego pindola na ich widok. W parku, pociągu, autobusie, no gdziekolwiek. Serio - spytajcie wprost to sami sie zdziwicie ile jest takich kobiet. Minimum 9/10 - przynajmniej w dużym mieście.
  • Odpowiedz
@tryboluminescencja: pamiętajcie, że w tych 84% (xD) należy uwzględnić kobiety, dla których definicja gwałtu zmienia się wraz ze wzrostem atrakcyjności mężczyzny. Jak zakolak 170 z trądzikiem na mordzie zerknie dłużej na tyłek to jest już molestowanie, ale jak chłop pic rel klepnie w pupę na imprezie, to już są „hihi, urocze zaloty” ( ͡° ͜ʖ ͡°)
magiczny_banan - @tryboluminescencja: pamiętajcie, że w tych 84% (xD) należy uwzględn...

źródło: comment_1662277437uKBOSDEUmQrHc393CfcPAw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
To są końskie zaloty, to się ignoruje


@Endrius: chyba Cię pogrzmociło. Takie sytuacje powinny być piętnowane z całą stanowczością. Nikt nie powinien bez pozwolenia naruszać intymności drugiej osoby.

Nawet biorąc pod uwagę że nie zmyślasz, to jest niemożliwe.


@hamuj_sie_hamuj_sie: co miałoby nie być możliwe? Z wpisu nie wynika, że 84% kobiet to ofiary regularnego molestowania seksualnego xD. Popytaj kobiet w swojej rodzinie lub swoich koleżanek, czy nigdy nie słyszały np.
  • Odpowiedz
@tryboluminescencja: ja kiedyś stałam pod bankomatem żeby hajs wypłacić i jakiś typ szedł z kolegą i mnie klepnął w tyłek, ja tylko powiedziałam oburzona "ty #!$%@?", oni w śmiech, no i tyle. Czy poczułam się molestowana? Nie, ale #!$%@? na pewno.
  • Odpowiedz
  • 23
@tryboluminescencja: te dane sa prawdopodobnie akurat poprawne. Malo znam kobiet, ktore tego nie doswiadczyly w przestrzeni publicznej... przyklad - szlismy wieksza grupa dziewczyn obok jakichs robotnikow, jak ostatnia kolezanka przeszla to jeden z tych facetow ja klepna w dupe :/ duzo facetow mysli, ze takie zachowanie jest ok... Normalne...


Oj już się #!$%@? nie zesrajcie kwiatuszki. Są buraki co rzuci żarcikiem niesmiesznym, są i dziewczyny co tak robią. Albo inny przykład
  • Odpowiedz
Ten wątek dobrze pokazuje różnice miedzy mężczyznami, a kobietami. Mimo wszystko zdajemy sobie sprawę z tego, że są wśród naszej płci odpady, mimo, że my nigdy tak nie zrobiliśmy, ani nie byliśmy świadkami czegoś takiego ze strony naszych znajomych.

No a gdybym był mentalną kobietą, to bym powiedział „ja takich mężczyzn nie znam, wszyscy moi kumple są super, najwidoczniej sami kręcicie się wśród takich gości”.
  • Odpowiedz
Zapomnialeś powiedzieć że baba musi mieć pół dupy na wierzchu.


@1349: Ale wiesz, że mogłaby sobie nawet z gołą #!$%@?ą latać, a i tak jak ci nie pozwoli to możesz co najwyżej konia zwalić? xD
Działa też w drugą stronę
  • Odpowiedz
@little_muffin: Bylem tym klepnietym tylkiem, potwierdzam.
To ja powiem ze wiecej mezczyzn zostaje ofiara molestowania, znacznie czesciej na imprezach widzialem jak laski klepia kogos "obcego" po tylku, niz odwrotnie ;)
No i co teraz?
  • Odpowiedz
wystarczy przejść koło robotników na ulicy i będąc kobietą można usłyszeć ciekawe komentarze ¯_(ツ)


@SmakoszKotow: Od 5 lat jestem inżynierem na budowach i ANI RAZU nie usłyszałem, żeby robotnicy komentowali przechodzące kobiety ¯\(ツ)_/¯

a że ty żyjesz w prawicowej bańce gdzie nic takiego nie istnieje to twój problem


@SmakoszKotow: No wiadomo, lepiej żyć w lewicowej bańce, gdzie 150% kobiet było zgwałconych, a 2137% kobiet było bitych w domu.

Wyśmiewając
  • Odpowiedz
Że zapytanie o godzinę na przystanku już jest molestowaniem?


@hamuj_sie_hamuj_sie: a kto #!$%@? mówi o zapytaniu o godzinę? Ty wiesz w ogóle co to jest molestowanie? Czy bierzesz definicje z czapy i się do niej brandzlujesz, że NA PEWNO TAK JEST kiedy de facto nie jest? xD

W komentarzach widać kto z kobietami ma do czynienia jedynie w postaci matki i babci. Każdy wypad z atrakcyjnymi koleżankami w piątek/sobotę na miasto
  • Odpowiedz