Wpis z mikrobloga

@ManiacTeam: Niektórzy w ogóle tego nie odróżniają. Wydaje sie takiemu prostakowi że jak się zesra na kogoś to jest to zasadna KRYTYKA, jak ktoś sobie na to nie pozwala to on nie umie przyjmować krytyki, noż jprdl.. jeszcze się zesrał na mirko o to.

Krytyka (łac. criticus – osądzający) – analiza i ocena dobrych i złych stron z punktu widzenia określonych wartości (np. praktycznych, etycznych, poznawczych, naukowych, estetycznych, poprawnych) jako niezbędny
@ManiacTeam: Negatywnie nacechowane komenty których nie brakuje na wykopie są hejtem, tym bardziej jak struga je ktoś zupełnie przypadkowo dla przyjemności, żeby sie zrzygać z nudów na inną osobę.
@kretoslaw25986: Jak to nie planujesz jak już się zesrałeś. Mnie obraził twój wpis, zastanów się co piszesz do ludzi zanim to wyślesz w eter.
Ten post też mnie obraża, obraża także twoją inteligencję bo wyszło ile rozumiesz oraz mnie, bo w ogóle zareagowałam a to nie pierwszy raz to samo, przegrywy są wszystkie identyczne. Rozmowa jak w dniu świstaka.
@arinkao: zesrałem się bo zgłosiłem, że mnie obrażasz? Ty tak dbasz o swoje dobre imię to i ja mogę.
A na jakiej podstawie nazywasz mnie przegrywem? Bo "brzydko" opisałem Twoje danie?
Widzę, że na wykopie można zostać przegrywem z dowolnego powodu
@arinkao: ale ok.
Czujesz się urażona. Przepraszam za ten język którego użyłem komentując Twoje danie.
Generalnie widzę że specjalizujesz się w "papkach". Większość Twoich dań wygląda jak mamałygi.
Może i są dobre. Ja oceniam wygląd.
To nie jest krytyka. To jest moje zdanie. Mam nadzieję, że mogę je tutaj wyrazić i nie ocenisz tego jako hejtu.
@kretoslaw25986: Może dlatego że mimo posiadania 2 dzieci wolisz obrażać w niedzielne popołudnie ludzi w internecie, potem się zesrać na mirko że łeee, ktoś mi wpis usunął, jak on mógł, potem nie odróżniać krytyki od hejtu a następnie się srać że czujesz się wielce urażony? XDDDD
Będziemy się tobą zajmować do nocy?
Wiesz czemu ja nie wchodzę na przegryw, sport, tenis, motoryzacja i nie sram tam hejtem na randomów? Bo się
Generalnie widzę że specjalizujesz się w "papkach". Większość Twoich dań wygląda jak mamałygi.


@kretoslaw25986: Mamałyga to bardzo dobre danie, lepiej spopularyzowane i znane we Włoszech niż u nas, specjalność Trydentu.
Teraz je spopularyzował Makłowicz, mam zamiar je zrobić w najbliższym czasie. Zapiekaną mamałygę która tam nazywa się polenta. Jedzą z tego co widzę na całych Bałkanach aż po Gruzję.
Chcesz o tym porozmawiać?
@arinkao: nie. Nie chcę o tym rozmawiać. Cieszę się, że tak dobrze orientujesz się w sprawach kuchni świata. Mamałyga jako danie jest pewnie bardzo dobra. Chciałbym jej spróbować.
Ja używając tego słowa miałem na myśli wygląd części Twoich dań. Breja, papka, maź. Synonimy słowa "mamałyga"
@kretoslaw25986: Jak zachcesz to powiedz, mnie nie zraża rozmowa ze ślepym o kolorach o ile ślepy nie obraża i nie mówi że kolory są czarne.
Nie masz racji dlatego takie pisanie mnie nie obraża, nie wysilaj się już ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może zrób kiedyś w domu lazanie albo cannelloni? Zjesz choćby raz w życiu i ocenisz czy nadaje się dla psa? Albo najlepiej pokaż jak wygląda
arinkao - @kretoslaw25986: Jak zachcesz to powiedz, mnie nie zraża rozmowa ze ślepym ...
@arinkao: nie planuję Cię obrażać. Od początku nie planowałem.
Jedyne co zostało urażone to Twoja duma.
Nie biorę też udziału w jakimś konkursie kucharskim. Każdy gotuje jak umie. Lazanie jadamy często. wygląda jak breja ale jest pyszna. Cannelloni jeszcze nie.
Nie oceniam smaku Twoich dań, tylko ich wygląd.
Za przepis dziękuję. Może kiedyś wykorzystam.
@arinkao: Twoje dania na pewno są bardzo smaczne. Widać, że masz wiedzę i pasję do gotowania. To musi dawać dobre efekty.
Wygląd to wygląd. O gustach się nie dyskutuje.
Życzę dalszych sukcesów.
Jesteś domowym amatorem czy masz jakąś gastronomię?