Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poludnik20: Tak, na początku plandemi tak liczono ofiary, ale teraz już wszyscy mają to w głębokim poważaniu. Ale pamiętaj nie jesteś kotem 7 żyć mają tylko one( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Poludnik20: Z tego co czytalem to teraz maja wejsc na rynek sczepionki przygotowane i odpowidnio zrobione do obecnej wersji wirusa. Maja byc zapodawane jako dawki przypominajace.

Co oznacza ze jesli ktos sie "nawrocil" i nagle zaczal sie bac to i tak nie moze ich przyjac. Musi najpierw przyjac dawki gownoszczepionki zeby sie zalapal na szcepionke "przygotowana" na to co bedzie.

Potrafisz mi to wyjasninc?
@gorzki99: nie poniewaz nie znam sie na tym. Mam nadzieje, ze bedzie tez Moderna bo ostatnio musialem jechac do Wolborza, a nie lubir jezdzic samochodem. Szczegolnie po zmroku. Poza tym wiejskie gęby wieczorem yyyy. Jo ale tam najblizej byla Moderna. 3 dawka.
nie poniewaz nie znam sie na tym.


@Poludnik20: Ja tez nie jesrem ekspertem w temacie. Ale jak tylko poszukac i sie zastanowic to nie jst to wiedza tajemna.

NIe boj sie tego ze nie masz doktoratu z dziedziny. "NIe ma glupich pytan, sa tylko glupie odpowiedzi" - Cytat noblisty. Dosc ogarnietego kolesia.

Wiec pytam:

"Nowa szczepionka jako dawka przypominająca
Nowa szczepionka będzie stosowana tylko jako dawka przypominająca - albo trzecia, albo