Wpis z mikrobloga

@luxkms78: No u mnie wsadzają ulotki do skrzynek, ale jest obok mały karton, który robi za śmietnik i wszyscy mieszkańcy tam wrzucają ulotki wyciągnięte ze skrzynki. Nie wiem kto to wymyślił i kto to opróżnia, ale każdy wrzuca tam ulotki i one znikają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie wiem kto to wymyślił i kto to opróżnia, ale każdy wrzuca tam ulotki i one znikają ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@young_fifi: osoba sprzątająca klatkę to opróżnia i tak, to bardzo wygodne rozwiazanie, w moim starym bloku taka skrzynka plastkikowa na ten spam też leżała.
  • Odpowiedz
@w0jmar: A u Ciebie jest? Nigdy się z czymś takim nie spotkałem na żywo, a w wielu blokach bywam nowych, starych.. ulotki wrzucają do skrzynek/ wsuwają drzwi, rzucają pod drzwi, kładą na parapetach, czy przyklejają na skrzynki gazowe/bezpieczników, ściany, rury. Moje piętro jest jedyne które nie jest poobleklejane i #!$%@? bo zawsze wszystko zrywam.
  • Odpowiedz
@luxkms78: że w 2022 w dobie aplikacji sklepowych promocyjnych ktoś sie bawi w ulotki to mnie dziwi. Ich jedyną grupą docelową są chyba tylko emeryci. U mnie stoi skrzynka i praktycznie każda ulotka ze skrytki pocztowej ląduje od razu w niej jako śmieć
  • Odpowiedz
@luxkms78: Ja wrzucam ulotki do skrzynki takiej wku*wiającej baby co mieszka piętro niżej i czepia się byle pierdół, a jak są u mnie goście na kulturalnej libacji, to też policja(ostatnio #!$%@? się do niej za bezpodstawne wzywanie jak otworzyłem im zaspany w szlafroku).
  • Odpowiedz