Wpis z mikrobloga

Takie mnie przemyślenie naszło, co stało się z ludźmi, którzy 5-10 lat temu mieli prane mózgi przez FM Group #mlm jeździli nowymi meśkami z salonu i tracili znajomych bo byli tak #!$%@?ący itd. Macie może jakieś historie z tym związane? Znacie dalsze losy takich znajomych co robią teraz?

#pytanie #przemyslenia #warszawa #heheszki #pracbaza #studbaza #wroclaw
Beszczebelny - Takie mnie przemyślenie naszło, co stało się z ludźmi, którzy 5-10 lat...

źródło: comment_1662362599mZvSnDKsS0s7hKoMfbdSoU.jpg

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: znałem kilka osób bawiących się w MLM w tym FM i każdy z nich w sumie robił to jakoś na studiach, a teraz każdy w sumie odniósł jakiś tam sukces.
1. Prezes sporej firmy zajmującej się OZE
2. Digital Marketing Manager
3. Programista
4. Właściciel własnej firmy robiącej narzędzia ecommerce
5. Właściciel własnej knajpy

Ale na polu MLM nie mieli jakichś wyjątkowych sukcesów i raczej dosyć szybko to rzucili.
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: wychowywałem się w sekcie świadków Jehowy, i kto by pomyślał, MLM działał tam prężnie odkąd pamiętam. Zepter,Amway,soki z gumijagod,kosmetyki z wyciągu z meksykańskiego kaktusa itd.
Nie dość,że już samo bycie w sekcie pierze mózg,to świadkowie byli (są) bardzo podatni na takie czary mary. Myślę,że miało to dużo wspólnego z "mało pracuj,dużo zarabiaj", czyli mało pracuj=więcej chodź po domach. Moja matka od małego przechodziła przez różne firmy, na starość chyba nie
  • Odpowiedz
@Beszczebelny mam takiego jednego co namówił na MLM swojego starego a stary sobie przez to narobił długów. Koleżka potem je odpracowywał u Helmuta na magazynie.

Oczywiście nauka poszła w las i wkręcił się w kolejne MLM gdzie jeździł na "szkolenia" gdzie w 20 osób robili zdjecia na insta przy jednej wynajętej tesli. W profilu na insta wpisane "CEO". Był bardzo aktywny aż pewnego dnia słuch po nim zaginął. Może też go skarbówka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yetoslav: ta, laska odniosła sukces i ma 55k obserwujących na insta. Szkoda tylko że te jej wysrywy plusuje 200 osób ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Miałem jednego znajomego totalnie wykręconego w MLM oczywiście wszystkimi opowiadał jaka to zajebista firma i tak dalej, nawet sobie zęby wybielił żeby się lepiej prezentować. Oczywiście po roku stał już z gołą dupą i zatrudnił się w Castoramie albo w czymś podobnym. Przez dwa lata jakoś tam pracował i sobie jakoś radził ale oczywiście znowu skuszony super ofertą z MLM znowu się zapisał i wplacił całe oszczędności i oczywiście teraz
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Znajoma bodajże w 2016 r. odbierała Meśka w jednym z MLM xD, ten sam schemat itp. co wszystkie tego typu "biznesy". Pamiętam, jak z mamą latała pod blokami i się jarały (to cabrio było), a sama matka wrzucała z tego fotki w neta i chwaliła się, że córka spełnia marzenia.

Pracuje na Poczcie, kiedyś na zastępstwie za jednego listonosza obsługiwałem budynek, gdzie ona mieszka - pełno listów od komorników do
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: moja znajoma się niedawno z tego gówna wyplątała. Siedziała w tym od najniższego szczebla, naganiała dziewoje na kosmetyki hurr naturalne i bio i w ogóle, awansowała na jakąś regionalną, dostała jakąś toyotę w leasing, firma nagle się zwinęła, fura została, musiała ją sprzedać. Narobiła sobie wrogów nawet w rodzinie bo te kosmetyki wcale takie naturalne i bio nie były xD Teraz prowadzi jakiś badziewiak z koleżanką ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: kiedyś mnie jeden znajomy próbował werbować i zaprosił na spotkanie ze swoim „szefem”, coś tam działali ale ten jego szef musiał ostatecznie uciekać z kraju (widzę nie jedyny przypadek) a znajomy się zajął własnym biznesem, ostatecznie udało mu się tego szefa ściągnąć z powrotem bo był dość dobrym sprzedawcą i współpracowali przy normalnym biznesie
  • Odpowiedz