Wpis z mikrobloga

Macie swoje ulubione miasta/miasteczka w #uk , do których z chęcią wracacie na jednodniowy wypad? Byłam wczoraj po raz trzeci w Chester i bardzo lubię to miejsce. Czysto, ładnie (mury miejskie, kanał, rzeka, katedra, rzymskie ruiny) i dobre miejscówki na jedzenie/kawę.
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Wykopciuszek86: @today: Potwierdzam Henley. To miasteczko ma swoj urok. Pozarym polecam Camber Sands jesli szukasz ladnej plazy z piasiem na lato. Oprocz tego brighton, i Newhaven z klifami. Windsor tez jest fajne. Bognor regis, guildford i st albans ;)
  • Odpowiedz
@today: Knaresborough, bardzo ładne miasteczko niedaleko Harrogate, North Yorkshire. Można popływać łódką po rzece, ruiny zamku na wzgórzu, dużo ładnych parków, piękny most kolejowy nad miastem, grota Mother Shipton's.
  • Odpowiedz
  • 7
@today ja uwielbiam Hull. Dawno nie byłem ale serwowali tam świetne poutine. Nigdzie indziej nie trafiłem już na to danie - trzeba by po nie do Kanady jechać. A najlepsze w Hull jest to uczucie ulgi i radości gdy je opuszczasz i wiesz, że w gorsze miejsce już nie trafisz.

A tak na poważnie to York, St Albans, Beverley, Saffron Walden. Mam wrażenie, że na północy widziałem więcej fajnych małych miasteczek niż
  • Odpowiedz
@Jofiel: osobiście też wolę wioski i krzaki ale od czasu do czasu lubię pojechać do jakiegoś uroczego miasteczka, wypić kawę w kawiarni nad rzeką,. poobserwować ludzi i poczuć się jak cywilizowany turysta ;)
  • Odpowiedz