Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 119
#atencyjnysmuteczek (można dać na czarną)

Dziś poniedziałek, czyli jak się rozbeczałam w pracy.

Dziś dzień był bardzo stresujący. W pracy przyszło mi stanąć przy ekspresie i się za mocno zestresowałam.
Najpierw źle zrobiłam kawy, potem źle je wydałam, no i jeszcze mleko nie chciało się spienić. Potem wylałam całą kawę na szafki i blat, no i siebie całą oblałam. Czarę goryczy przelało to, że się pomyliłam kolejny raz zupełnie w zamówieniu. Stanęłam i po prostu od stresu się rozbeczałam. Ale na szczęście ludzie tam są kochani i nikt nie krzyczy. Tylko rozumieją.
Smuteczek.
Poszłam na przerwę, zapaliłam i jakoś potem poszło.

Eh. Ciężki dzień.

Dziś gulasz się gotuje właśnie, a ja odpoczywam i zaraz pora usiąść na balkon i odpocząć.

A Wam jak minął poniedziałek? ()
smuteczek2000s - #atencyjnysmuteczek (można dać na czarną)

Dziś poniedziałek, czyli ...

źródło: comment_1662390134hECwUluV7n7ldpme40I1My.jpg

Pobierz
  • 81
@smuteczek2000s: A ja sobie dziś krew oddałem i 2 dni urlopu wpadły. Biorąc pod uwagę fakt, że sporo osób chce żebyś na zdjęciach pokazywała się w całości i korzystając z chwili wolnego czasu (i faktu, że #!$%@? mi się nudziło), przeprowadziłem profesjonalną rekonstrukcję Ziemniaczka. Mam nadzieję, że oddaje to stan rzeczywisty, bo dałem z siebie całe 30% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
SynagogaSzatana - @smuteczek2000s: A ja sobie dziś krew oddałem i 2 dni urlopu wpadły...

źródło: comment_16623927601el2epJfS6m8UZ258KnabU.jpg

Pobierz