Wpis z mikrobloga

@popo_von_kox: @zibizz1:
A jak najlepiej zalozyc? Macie jakies doswiadczenie z zakladaniem przez Infakt albo Mbank?
Klientem mbanku jestem juz od lat i w sumie nie mialem zadnych problemow, oferuja oni takze uproszczona ksiegowosc u siebie - mysle ze mi to wystarczy bo bede wystawial 1-2 faktury miesiecznie i pewnie bede mial 1-2 faktury kosztowe. Brac ksiegowego czy liczyc samemu?
@lew_archer napiszę ci to co wszystkim. Znajdź sobie jakieś biuro rachunkowe w okolicy, albo zapytaj wśród znajomych. Zadzwoń w dwa może trzy miejsca i idź do tego w którym ci się najlepiej rozmawiało. Oszczędzisz sobie sporo stresu na przyszłość i zawsze będziesz miał kogo zapytać.
@lew_archer: Ja nie wiem jak najlepiej założyć, wiem że sam zakładałem i to wypełnienie jednego formularza
obecnie robi się to na:
https://firma.gov.pl

Jak chcesz sam to zrobić to kosztuje ok 20h czasu żeby poznać wszystkie tajniki, a jak Ci się nie chce to bierzesz księgowego(jak wypełnisz w Infakt formularz to oddzwoni potencjalny w ciągu 1-2 dni i podejmujesz decyzję czy Ci ta osoba pasuje). Ja to lubię, jak się wdrożysz to