Wpis z mikrobloga

"Aby zapewnić powodzenie przyszłych misji, Kościół rozpoczął szkolenie świętych wojowników, Paladynów, aby towarzyszyli i chronili swoich misjonarzy. "
"Ci „Obrońcy Słowa” okazali się bardziej skuteczni w nawracaniu rdzennych ludów niż Kapłani, których mieli bronić. Imponowali miejscowym śmiałymi czynami, potężną bronią i walecznymi umiejętnościami. Byli o wiele bardziej przekonujący niż potępienie łagodnego mnicha."

Atrybuty startowe:
– Siła: 25
– Zręczność: 20
– Witalność: 25
– Energia: 15

Statystyki początkowe:
– HP: 55
– Wytrzymałość: 89
– Mana: 15

źródła:
https://blizzplanet.pl/wiki/paladyn-diablo-ii/
plan lekcji z klasy ósmej szkoły podstawowej


#heheszki #diablo2 #szkola #bekazpisu
BoKoR - "Aby zapewnić powodzenie przyszłych misji, Kościół rozpoczął szkolenie święty...

źródło: comment_1662398838R3G0kDGJJoa1RPHn41UnO6.jpg

Pobierz
  • 10
czym jest EP DZ? No nie mogę tego do niczego dopasować.


@CriminalWons: Paaaanie, ja podstawówkę kończyłem jak ta pani polityk kamieniami w dinozaury rzucała.
Na planie jakoś nie widziałem wyjaśnienia.
@BoKoR: Nawet nie pamietam ile ialem WF w podbazie. Religii zero bo za moich casow byla w salce katechetycznej.

Wiekszosc rozszyfrowalem ale Jesli JP to jezyj polski, JA angielski to czym jest JH? hebrajski? :P

WDZ to pewno to "wychowanie do zycia w rodzinie"

A co to EDB, D
Z i E_M?
"Edukacja dla bezpieczeństwa" - takie połączenie dawnego PO i kursu na kartę rowerową


@RandomowyMirek: Miras PO to wiem co to bylo bo sam mialem.

Co do karty rowerowej to mnie to rozwala. Siostrzeniec teraz poszedl do 5 klasy i bedzie mial w szkole kurs i egzamin na karte rowerowa. W 5 klasie ma 12 lat. Czyli od 2 lat nie moze jezdzic na rowerze bez karty :P
Szkola organizuje kurs dla