Wpis z mikrobloga

Kierowcy i straż miejska to jednak inny stan umysłu. 136 zgłoszeń, 370 procedur i tylko jeden jedyny mandat, więc nic dziwnego, że nadal będą parkować na drodze dla rowerów, bo w końcu i tak żadnej kary za to nie ma i każdy ma to gdzieś. A potem: "czemu ci głupi rowerzyści nie jeżdżą tymi swoimi ścieżkami?"
https://warszawa.naszemiasto.pl/warszawa-nielegalne-parkowanie-w-warszawie-kierowcy-zrobili/ar/c4-8961795

#polskiedrogi #rower
Pobierz Noxgate - Kierowcy i straż miejska to jednak inny stan umysłu. 136 zgłoszeń, 370 proc...
źródło: comment_1662400010e6TnRiVuRrjVJHFf21OCG7.jpg
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Benq20: w przypadku jednego/dwóch aut pełna zgoda, ale jak cała ddr jest zastawiona autami to chyba jednak jest kwestia braku parkingu, a niekoniecznie tego że jakis debil parkuje jak mu sie podoba. Jakby ktoś dostosował infrastrukturę do potrzeb mieszkańców to jest cień szansy że sytuacja by się poprawiła

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Noxgate:

Prawdopodobnie inne parkingi w rejonie lotniska są płatne lub nie przewidziano dla na nich miejsca dla tych kierowców.

Nielegalne parkowanie trwa w tym miejscu od lat.

No to wiadomo, że jak postawiom tam barjerki, to te samohody zniknom pszepadnom zaginom na zafsze, a ludzie przesiondom siem na rhowehki.
Przez tyle lat xD jedni bezmyśnli kretyni pod przywództwem innych bezmyślnych kretynów nie podumały, że może jednak zrobić gdzieś parking? Za to
@Noxgate: nieraz tamtędy jadę do pracy i zawsze się zastanawiałem jakim cudem tam auta stoją na ścieżce. I właśnie z tydzień temu rano była SM. Następnego dnia już tam większości aut nie było, a przynajmniej tych na ścieżce.
No to wiadomo, że jak postawiom tam barjerki, to te samohody zniknom pszepadnom zaginom na zafsze, a ludzie przesiondom siem na rhowehki.

@tellet: prawdopodobnie jest tak jak mówisz. Po wprowadzeniu strefy płatnego parkowania koło mnie, w magiczny sposób dużo miejsc się zwolniło i wracając z pracy mogę już zaparkować normalnie, nie musząc krążyć kilkanaście minut wokół. Gdzie są TE auta?