Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problemy z seksualnoscią.
Od czasów gimnazjum masturbuję się na swój własny sposób poprzez zaciskanie ud i zawsze w ten sposób mam gwarancję orgazmu - nawet jest to kilkadziesiąt sekund. Mogę tak po kolei wiele razy szczytować.
Oczywiście też się penetruję, ale pomimo wielkiej przyjemności nie mogę jeszcze się doprowadzić.

Problem pojawia się z mężczyznami, gdzie każdy z nich chciał mnie doprowadzić poprzez pieszczoty. Nie było to realne, bo czasem faktycznie aż mnie zginało z doznań, by potem aż zaczęło troszkę boleć..
W każdym razie czułam, że po pierwsze sama się frustruje (przez co sam fakt pieszczenia mnie podniecał mnie o wiele mniej niż jak ja pieściłam partnera), a po drugie zawodzę ówczesnych facetów.

Obecnie zaczęłam kręcić z jednym, który ma hopla na punkcie sprawiania mi przyjemności.
Staram się masturbować teraz tylko palcami na zewnątrz, by jak najlepiej imitować to, co on mógłby mi robić, aby się przestawić..
Na szczęście są efekty...bardzo powoli, ale czuję więcej przyjemności, która się wydłuża.

Jestem chyba czystym damskim przykładem mężczyzn, którzy przez wiele lat się masturbują, a potem mają problem z
osiągnięciem orgazmu z partnerką..

Chciałabym korzystać z seksu w 100%...
W sumie to chciałam się tylko wygadać.. może ktoś ma podobne problemu co ja?
Lub da jakieś wskazówki.. trochę wsparcia..

#seks #rozowepaski #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6316f069ca8dcba1dc1b9255
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3
  • Odpowiedz
5j75k879lkrj6: Imo, każdy ma z tym na początku problem tzn z pokazaniem swojej seksualnosci drugiej osobie, jakbyś to robiła rękoma to i tak na poczatku czułabyś się tak samo. Ja kiedyś z dziewczyną po prostu dochodziliśmy masturbjąc się i oglądając na wzajem, to dobry sposób by nie wstydzić się orgazmów, które wcześniej osiągaliśmy w samotności.
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
masturbuję się na swój własny sposób poprzez zaciskanie ud i zawsze w ten sposób mam gwarancję orgazmu


@AnonimoweMirkoWyznania: W sensie takim, że same uda zaciskasz, czy dłonią też się wtedy pieścisz?

Zdajesz się jeszcze mało doświadczona w seksie. Spokojnie, przede wszystkim bez narzucania sobie presji i przestań myśleć, że zawodzisz facetów tym, że nie masz orgazmów...
Kobiety często pieszczą sobie łechtaczkę podczas penetracji, żeby osiągnąć orgazm. Nie bardzo rozumiem to zaciskanie
  • Odpowiedz