Wpis z mikrobloga

#pokazmorde z dużą rakietą którą sama zbudowałam, drugi rok z rzędu.
Zdjęcie z rakietowego Festiwalu Meteora 2022, z Pustyni Błędowskiej. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o modelarstwie rakietowym polecam niedawny odcinek SpaceHUB z członkami Polskiego Towarzystwa Rakietowego i komentarze pod wpisem z zeszłego roku. Możecie też pytać pod tym wpisem :D

Nie piszcie żeby spadać na instagrama, tam też jestem - rakieciara.
Networks_PowerCat - #pokazmorde z dużą rakietą którą sama zbudowałam, drugi rok z rzę...

źródło: comment_16624618919SuBZ1ljnkoF2QiwaeAh0n.jpg

Pobierz
  • 249
@ToJestNiepojete

Komentując jego post, jakikolwiek by nie był, należałoby mieć na uwadze tylko i wyłącznie ten komentarz, bo to on wyznacza w tym momencie kontekst. Skoro nie potrafisz zdyskredytować jego zdania inaczej niż wyciągając brudy z profilu (xD) to problem leży w tobie.


Tak się naprodukowałeś broniąc
@sruba_m3 a ten typ zrobił dokładnie to samo wobec mnie. Warto było? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ToJestNiepojete Oj widzę, że zrobiło się głupio. Jesteś aktywny w tym wątku, wystarczyło przeczytać 5 nowych komentarzy, a nie całą ścianę, ale wtedy musiałbyś przyznać, że się wygłupiłeś( ͡º ͜ʖ͡º)
@Strahl: Napisałem neutralny komentarz na temat reakcji wykopków na złośliwy wpis tamtego gościa, na co ty musiałeś, oczywiście, odpowiedzieć atakiem personalnym wymierzonym we mnie, z niezrozumiałego dla mnie powodu. A nie, powód jest taki, że "albo z nami albo przeciw nam" i nie rozumiesz, że można nie być ani za PiSem ani za PO. Oczywiście od razu musiałeś przejść do obrażania mnie, więc pozostało mi zejść do twojego poziomu i zrobić