Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 87
#atencyjnysmuteczek (tag na czarną można dać)

Skrót poprzedniego wpisu:
Dziewczyny, które kiedyś mi mówiły, że muszę ruchać się z bogatymi typami lub być ładna, żeby coś osiągnąć, 8 lat potem mi mówią, że ich życie jest beznadziejne i same wychowują dziecko i, że jak to tak. "Jak to tak, że Seba z E46 nie zabrał mnie na Bali i Malediwy, skoro jestem ładna". "Ja jestem ładna to muszę mieć drogie ubrania, więc muszę znaleźć bogatego typa", "Jestem ładna to nie będę z jakimś przeciętnym typem", "Po co mam się uczyć, skoro znajdę jakiegoś bogatego typa". Zwykle nie kochają swoich typów i tylko czekają na lepszą okazję, żeby jeszcze zdążyć mieć swoje idealne bogate życia.
Całe życie od tych dziewczyn słyszałam takie teksty.
To taki typ dziewczyn był.

Dalej nie czuję się od nich lepsza. Życzę im, żeby odnalazły swoją drogę w życiu i żeby im się poukładało w głowie i w życiu.

Tak w skrócie. Bo Wy i tak doszukujecie się nienawiści.

Miłego wtorku!
Pobierz smuteczek2000s - #atencyjnysmuteczek (tag na czarną można dać)

Skrót poprzedniego wp...
źródło: comment_1662463197RNUTUUY6iDLRldfPmYvENf.jpg
  • 30
@smuteczek2000s: Przeczyściło mnie wczoraj po ogórkach kiszonych, które chyba zbyt długo leżały w lodówce. I znów spałem blisko 10h, bo przytłacza mnie siedzenie w pustym mieszkaniu. Pół dnia spędziłem na przeglądaniu samochodów na OLX. Szukam małego wozidła po 2011 roku z automatyczną skrzynią, szykując się na bzdurne strefy niskiej emisji w mieście.
@efceka: również szukam auta. 2010+, cena do 10k Euro, automat, duży bagażnik także kombi albo 7 osobowa wersja czyli jakiś vanowaty pokroju s-maxa albo c4 GPII. Już mam mętlik w głowie nie wiem co szukać. Wymóg konieczny Xenony albo Ledy ;)
@smuteczek2000s: Zawsze można zostać samotną matką i mieć syna gościa który jadąc e46 na 3 pasmowej drodze spowodował wypadek ze stojącym samochodem…

I cyk mieszka w ciasnym mieszkaniu samotna matka będąca córką rownież samotnej matki naturalny cykl dobiegł końca

Te bardziej rozgarnięte inwestują w drogi strój komórkowy z napisem DAT ASS i jakieś egzotyczne wakacje wszystko fajnie ale 27 lat i nadal bez sensownej perspektywy na cokolwiek xD

Kurde dla czego