Wpis z mikrobloga

Mirki jest sprawa i nie wiem co doradzić. Siostra kupiła drukarkę Epsona w MediaExpert i używała zamienników zamiast oryginalnych tuszy. Po jakimś czasie zepsuł się mechanizm pobierania papieru. Teraz po miesiącu podeszła do serwisu, żeby się dowiedzieć, że ma kupić oryginalne tusze, bo oni nie mogą sprawdzić w ogóle co drukarce dolega (bo nie mają tuszy u siebie, i to ona ma je kupić), co dla mnie jest jednym wielkim XD, bo jak się ma pobieranie papieru do zamienników. Da się to jakoś załatwić albo pisać do UOKiK?
#mediaexpert #epson #drukarki #drukarka #komputery
  • 5
@szary-obywatel:

Było sobie kupić brothera laserowego a nie cebulić na tuszach.

Zresztą zobacz sobie warunki gwarancji - jesteś na przegranej pozycji.

Wyrzuć to barachło atramentowe i kup laserówke.
Zapomnisz co to problemy z drukarką.
@szary-obywatel: Słuchaj szary obywatelu. Kolorowo nie będzie.
Po pierwsze jak już zostało napisane raczej stosowanie zamienników jest niedozwolone.
I moim zdaniem serwis ma prawo poprosić o dostarczenie oryginalnych tuszy :) (bo np program serwisowy wymaga).
@clas: o to mi chodziło, dzięki! Dam znać, że niestety jest na straconej pozycji.
@spirit_caller dzięki ;). Nie nasza wina, bo ja akurat mam inną drukarkę, kupiłem Brothera z napełnianiem tuszy na butelki (dużo drukowania na jednym załadowaniu i brak problemu z zamiennikami, wolę dać więcej na start, ale mieć spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)).