Wpis z mikrobloga

Wrzucam update po 4 miesiącach od #przeszczepwindiach

Tutaj fotki do oglądania : https://imgur.com/a/eDQNpXQ

Generalnie odrost ruszył, wygląda to co raz lepiej i myślę, że wyjazd do Indii był dobrym wyborem.
Jedynie mam zastrzeżenia do lewego profilu, gdzie na górze jest obszar z jaśniejszymi włosami. Na fotkach przed przeszczepem już tak było, zobaczymy czy sytuacja w kolejnych miesiącach się poprawi. Chyba zacznę stosować minoxidil, żeby zagęścić ten obszar.

Obecnie stosuję finasteryd 6 razy w tygodniu oraz dutasteryd 1 raz w tygodniu. Dodałem dutasteryd w ramach kontry na to, że zaczałem chodzić na siłownię (podwyższony poziom androgenów). Finasteryd obniża poziom DHT o 70%, dutasteryd ponad 90%.

Obserwujcie tag #przeszczepwindiach jeżeli interesują was kolejne wpisy

#przeszczepwlosow #finasteryd #dutasteryd #minoxidil #blackpill #indie #wychodzimyzprzegrywu #looksmaxing
okrim - Wrzucam update po 4 miesiącach od #przeszczepwindiach

Tutaj fotki do ogląd...

źródło: comment_1662480792YBtRNZ2EdlS3tBN4voW0S6.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@okrim: nie zazdroszczę, wkładasz kupę kasy i czasu a finalnie masz owłosienie rzadkie jak ja na jajkach.

No ale różnica gigantyczna względem tego wcześniejszego co wrzuciłeś.
  • Odpowiedz
@Quirang: Spokojnie, jeszcze nie jest finalnie, dopiero 4 miesiąc, niektórzy na tym etapie mają kompletnie łyso.

Fakt, że wygląda jeszcze to rzadko, szczególnie pod światło, ale zobacz, że w innym oświetleniu(3 fotka) wygląda to już bardzo dobrze. Przeszczep to też jest iluzja gęstości, nie będziesz miał takiej samej gęstości jak nastolatek. W kolejnych miesiącach jednak powinno się poprawić i prześwity zmniejszą się, nie wszystkie włosy jeszcze wyrosły.

Spodziewam się po roku
  • Odpowiedz
@okrim: mam wrażenie że wszystkie te włosy po przeszczepach są "sztuczne", taka linia włosów nie urośnie nikomu z tak rzadkimi włosami, po prostu wydaje mi to się nienaturalne, oczywiście to twoje włosy i tobie się powinny podobać
  • Odpowiedz
@Dakkar: Nie boję się, bo stosuje już od półtoraroku i nie mam skutków ubocznych. Notabene skutki uboczne w długim terminie ma tylko około 1% stosujących.

@zzyciemsiepojednaj: a sznur jeszcze tańszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Lorance: Na razie trudno powiedzieć czy będzie potrzebny drugi przeszczep. Tak czy siak trzeba poczekać 1 rok, żeby myśleć o kolejnym przeszczepie, wtedy też będzie widać efekt końcowy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@okrim: to jest efekt finalny czy jeszcze będzie lepiej? Bo szczerze nie podoba mi się, za rzadkie są. Z taką twarzą lepiej bys wyglądał jakbyś na łyso się ogolił.
  • Odpowiedz
@okrim: Przy ciemniejszych włosach było by lepiej, ale jak odrosną przeszczepione to myśle ze będzie zajebiscie, powodzenia. Sam jak już będę korzystał to z kliniki z twojego polecenia wiec dzięki!
  • Odpowiedz