Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@MlodyWilk: @OgurRicc: @wfyokyga: @Buko_von_Krossig:
To jeszcze nic. I to raczej lata 1940+
Tutaj parę słów na ten temat. W skrócie: nikt nie wie dlaczego i po co ale wiemy kiedy wracały. Dokładnie tak jak teraz z tymi brwiami jak u stereotypowych jaskiniowców.
https://www.scoopwhoop.com/amp/vintage-pics-of-pointed-bullet-bras-to-poke-your-eyes/
Pobierz Endrius - @MlodyWilk: @OgurRicc: @wfyokyga: @BukovonKrossig: 
To jeszcze nic. I to ra...
źródło: comment_16625222328b5O8YQnNriqbj5nhTUGKR.jpg
@wfyokyga: w drugą stronę też to działa. Ostatnio miałam żarówkę do wymiany, więc poszłam na parking, otwieram maskę, pochylam się, żeby sprawdzić co i jak i nawet 10 sekund nie minęło, a był już koło mnie jakiś obcy typ z komentarzem 'coo, naprawiane będzie?Hehe. ojoj tu mało miejsca, mało. To bez narzędzi nie da rady.' Bo przecież jak baba otwiera maskę auta to pewnie pukie młotkiem, złamie paznokieć i zostawi to
teraz jest moda na brwi i usta od klauna


@RedBaron: i ani to ładne ani przydatne. Nie kumam po co to robią i komu chcą zainponowac/przypodobać? Nie znam absolutnie nikogo komu by się takie wary jak dupa pawia a podobały. Nawet mało komu się ostry makijaż podoba, większość woli po prostu natualność.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ostatnio miałam żarówkę do wymiany


@WuZz: Ja jak raz olej dolewałam (standardowa procedura w moim aucie co kilka tygodni) to mnie nowy współpracownik kilka razy pytał, czy mi pomóc. Może myślał, że do zbiornika na płyn do spryskiwaczy wleję, bo baby to głupie i nietechniczne. XD