Wpis z mikrobloga

@NCindex-15procent: dokładnie, dokupować co miesiąc i za 2-3 lata każdy mógłby pokazać portfel z profitami. Mamy teraz najgorsze nastroje, bo wszystko spada od dłuższego czasu + perspektywy na zimę są nieciekawe, ale wystarczy że okaże się że Europa jakoś sobie poradzi, skończy się zima, inflacja będzie powoli spadać i zacznie się znowu hossa.
@dobrowolskii: dwa lata temu powstał mój login upamiętniający historyczny spadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I odpowiadając, zdecydowanie nie i ile ja się tutaj napisałem jak shortowałem, ale po co walczyć z wypokiem

@DubKidz: wychodzę aktualnie z tego samego rozumowania, powoli kupować porcjami, co pensję i jakoś zbiera się, nikt nie pisze, że już teraz będzie plus, ale lepiej zaczynać hossę z niższego pułapu, a to idealny
@NCindex-15procent: w sumie dokładnie tak robię, bawilem się w krótkoterminowe inwestycje i ani mi nic to nie dawało, stresowałem się i ciągle sprawdzalem wykresy.

Tak to np ustaliłem sobie teraz do ilu kupuje np pko, kiedy chce zrzucić i co 2/4 tygodnie dokupuje po 100 akcji, uzbiera się tego trochę, a zamierzam po prostu potrzymać w myśl "kiedyś wróci" ;d