Wpis z mikrobloga

Zapraszam na #rozdajo w którym można otrzymać wykonane przeze mnie ręcznie skórzane etui. Wykonałem je z wysokiej jakości włoskiej skóry Pueblo.

Etui posiada dwie przegródki na karty i jedną głębszą na karty/banknoty czy inne drobne rzeczy. Jest to popularny i sprawdzony wzór etui, który wygodnie się nosi.

Zasady:
1. Żeby wziąć udział w losowaniu wystarczy zostawić plusa.
2. Zielonki nie biorą udziału ( ͡° ʖ̯ ͡°)
3. Wynik 18.09. (niedziela). Losowanie przez #mirkolos
4. Wysyłka na mój koszt.

Będzie mi bardzo miło jak odwiedzisz mnie na FB / IG.

#leatherworking #promocje #konkurs #modameska #rekodzielo #diy #modadamska #leatherhill #zadarmo
aruel89 - Zapraszam na #rozdajo w którym można otrzymać wykonane przeze mnie ręcznie ...

źródło: comment_1662546113afM9tpbr63hG6tV41gSj2I.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@aruel89: generalnie ladny item ale nie wiem skad sie bierze jego cena, nic zupelnie za nia nie przemawia
lubie i doceniam rekodzielo ale czym to sie wlasciwie rozni od sprzedawania tandety z drogim logiem w wygorowanej cenie?
brak tutaj jakiegos swiezego pomyslu, #!$%@? wie jak z trwaloscia bo nie jestes marką ktora zostala zweryfikowana przez rynek
  • Odpowiedz
@JonkeJ: Wejdzie 4-5 kart.

@sprytny-wegorz Różni się procesem tworzenia i rodzajem użytej skóry.
@perfumowyswir Z Waszej perspektywy może wydawać się drogo, ale z mojej cena nie jest duża. Skóra Pueblo jest droga i zrobienie takiego etui to nie 5 minut. Może gdybym używał maszyn i produkował masowo jak znane marki to robiłbym to znacznie szybciej i taniej.
Ręczne robienie drobnych rzeczy ze skóry to moje hobby, a nie źródło głównego dochodu.
  • Odpowiedz
@brednyk: mój tez by się tyle trzymał jakbym go nigdy w kieszeni nie trzymał, a tak to się rozpirzył po 2 latach.
Najpierw szlag trafił nypel przegrody na bilon, a potem już poszło w nim #!$%@? równiuteńko wszystko po kolei.

polecam nie nosić ze sobą portfela za 25zyla to i z 10 lat posłuży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aruel89: fajen takie cacko, ale nosząc je w kieszeni z kartami nie połamią się te niechronione rogi?

choć z drugiej strony to i w "zwykłym" portfelu mogą się karty połamać
  • Odpowiedz
@Dibhala: ale ja trzymam go w kieszeni, często noszę go wiele godzin po mieście. Po prostu go szanuję, nigdy nie był zamoczony, nie wylałem na niego nic, nie leżał na słońcu. Normalne użytkowanie. Nerkę dopiero niedawno zacząłem nosić w plenerze. Tak to zawsze w spodniach portfel, komórka i klucze. Portfel skórzany, obecnie kosztuje 40-45 zł

Jedyne co się popsuło to ta cholewka plastikowa od środka przegrody na bilon się zdarła.
brednyk - @Dibhala: ale ja trzymam go w kieszeni, często noszę go wiele godzin po mie...

źródło: comment_1662589014mv5h1VxKnrH8F2gVF6fIIt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz